Kto ďalší chce byť úspešný obchodník ako známy James Heidema? (webinár)


Dnes mám pre vás skvelú správu, podarilo sa mi dohodnúť s Jamesom Heidemom, aby pre vás urobil webinár na tému “Úspešný obchodník.” James Heidema je skutočný odborník v oblasti predaja. Je svetový tréner finančných poradcov. Už 25 rokov pôsobí vo finančníctve.

Najskôr pracoval ako finančný agent, neskôr ako manažér finančných agentov, potom mal na starosti vzdelávanie a rozvoj v najväčšej poisťovni v Kanade. Dlhé roky pôsobí ako medzinárodný školiteľ pre spoločnosť LIMRA. Dnes je majiteľ a partner spoločnosti Professional Sales Plus. Vyškolil viac ako 170 tisíc finančných poradcov a manažérov v 30 krajinách po celom svete. Je autorom 7 kníh v 12 jazykoch a z nich 3 sú preložené do slovenského jazyka – Zanietený obchodník, Zanietený manažér, Zanietený predajca. James Heidema je ženatý, má 3 deti a 8 vnúčat. V súčasnosti žije v Londýne v Kanade.

Webinár s Jamesom Heidemom: Úspešný obchodník

Ako sa vám páčil webinár s Jamesom Heidemom? Ak sa vám webinár páčil, dajte mu “páči sa mi”, zdieľajte ho so svojimi priateľmi alebo zanechajte komentár. Budem vďačný za každú spätnú väzbu.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.