8X MASTERMIND™ - unikátny mentoringový program opäť otvorený!

HĽADÁME PÁR KLIENTOV, ktorým pomôžeme znásobiť predaje.

Tajomstvo odhalené: Vzorec na dosiahnutie úspechu v predaji

Ak robíte obchod dlhší čas, tak viete, že to vôbec nie je jednoduché. Predajca je jedna z najťažších profesií. Ak sa pozriete na profesiu, najviac voľných miest je na pozícii predajca, obchodný zástupca a obchodný reprezentant. Je to spôsobené tým, že mnohí v tejto práci neuspejú.

Existuje však vzorec, ktorý keď dodržíte, dosiahnete úspech v predaji. Pozrite si toto krátke video, kde sa dozviete, čo je potrebné na to, aby ste dlhodobo uspeli v predaji. Video má len 4 minúty.

Ak máte nejaké otázky ako dosiahnuť úspech v predaji, prosím, napíšte ich do komentárov. Ak sa bude dať odpoviem na ne okamžite alebo sa im budem venovať v nasledujúcich videách.

[Video] Vzorec na dosiahnutie úspechu v predaji

Ako sa vám páčilo video? Ak sa vám video páčilo, tak ho označte “páči sa mi”, zdieľajte so svojimi priateľmi alebo zanechajte komentár. Budem vďačný za každú spätnú väzbu 🙂

Štítky:
Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů