Hľadáme do tímu manažéra komunity (správcu skupiny Online lídri)

Ahojte, hľadáme do tímu komunity manažéra, ktorí by mal na starosti správu Facebook skupiny Online lídri a s tým súvisiace živé stretnutia.

Skupina funguje už od začiatku roka 2017 a je veľmi živá. Ľudia si navzájom radia, rešpektujú sa (slušne komunikujú) a pomáhajú si.

Tvoja úloha by bola udržiavať diskusiu v skupine, pridávať príspevky a odpovedať ľuďom na otázky, ak si nevedia poradiť sami medzi sebou.

Jedná sa o prácu cez internet, takže môžeš pracovať z domu alebo z akékoľvek miesta.

Čo ponúkame?

  • plat 10 – 15 eur na hodinu (hodinovka bude závisieť od tvojich skúsenosti. Ak máš väčšie skúsenosti so správou skupiny alebo väčšie skúsenosti s online marketingom, tak bude vyššia a ak menšie, tak bude nižšia. Určite sa dohodneme na pohovore)
  • flexibilný pracovný čas (skupina si vyžaduje v priemere 1 – 2 hodiny denne. Je na tebe kedy to budeš pracovať, či ráno alebo večer alebo či budeš plánovať príspevky raz týždenne alebo raz denne)
  • skvelé know-how (máme vlastné know-how ako spravovať skupinu, radi ho s tebou pozdieľame a budeme radi, ak ho dokážeš vylepšiť)

Dôležité informácie

  • jedná sa o prácu na faktúru
  • je to práca na cca 1 – 2 hodiny denne (takže 20 – 40 hodín mesačne)
  • jedná sa o prácu na diaľku – cez internet

Čo požadujeme?

  • priateľský prístup a radosť z komunikácie (skupina je o diskusii, takže sa budeš s ľuďmi veľa baviť. Neviem si predstaviť, že by sa o skupinu staral človek, ktorí nemá rád komunikáciu)
  • schopnosť podporovať ostatných s cieľom pomáhať (skupina vznikla za účelom pomôcť začínajúcim obchodníkom a podnikateľom, takže toho sa držíme. Ego dávame bokom a radi poradíme aj na banálnu otázku, pretože chápeme, že každý raz začínal)
  • byť milý a čestný človek (pretože my takí sme a radi by sme, aby si medzi nás zapadol. Navyše toto je spôsob, ako urobiť svet lepším)
  • skúsenosti v online marketingu (keďže občas bude treba odpovedať na nejakú otázku alebo aspoň vedieť nájsť odpoveď na internete. Ľudia si však väčšinou v skupine radia sami)

Ak sa ti pozícia páči, tak prosím vyplň nasledujúci dotazník, aby sme ťa mohli viac spoznať.

Na základe dotazníka potom vyberieme ľudí, s ktorými sa dáme video pohovor.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů