Pozrite si ZDARMA môj webinár

Ako získavať 10-tky klientov
zo sociálnych sietí bez otravovania ľudí

(a zarobiť si ako nikdy predtým)?

Ako vybudovať systém na získavanie kontaktov na potenciálnych klientov a užívať si pri tom dovolenku s rodinou?

Nie je to dávno, čo mi napísal jeden predajca, ktorý prešiel mojim školením na vedenie obchodného rozhovoru, že pravdepodobne ukončí prácu obchodníka. Nechcel som tomu veriť, lebo bol špičkový obchodník, väčšinou tam, kam prišiel na stretnutie, aj uzatvoril obchod. V presviedčaní klienta bol jednoducho špička.

Keď som zisťoval, čo sa stalo, jeho odpoveď bola: „Nemám komu volať.“ Za prvý rok svojej práce obtelefonoval všetkých svojich známych a zrazu sa zo skvele platenej práce stala práca, ktorá ho neuživí.

Takýchto príbehov som počas mojej dlhoročnej praxe zažil desiatky, možno aj stovky a pri každom je mi veľmi smutno. Predajca prejde veľkú cestu, kým sa naučí s klientom jednať tak, aby klientovi pomohol, ale zároveň si aj zarobil a potom sa jednoducho neuživí. Možno ste už aj vy takýto príbeh zažili u svojich kolegov v tíme.

Ak budete mať k videu alebo k získavaniu kontaktov na potenciálnych klientov nejaké otázky, pripomienky alebo zlepšováky, tak ich napíšte do komentárov pod článkom. Budem vďačný za každú vašu reakciu 🙂

[Video] Systém na získavanie kontaktov na potenciálnych klientov

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
 1. Lukáš Čap píše:

  ebook

 2. Stanislav píše:

  Zdravím,
  tak určitě bych doporučil zřídit si web dle Tvého návodu a zároveň bych hledal v okolí. (sousedi….atd)

 3. Mirka píše:

  Ahoj , ja sa snažim z každeho stretnutia aj z toho neusešneho vyťažiť aspon odporučania na klienotvých známych

 4. Dušan moskal píše:

  Ja robím obchodníka 10 rokov a hlavným zdrojom mojich kontaktov sú odporúčania mojich spokojných klientov, kt. ma sami kontaktujú. Podľa mna je to nevyčerpateľný zdroj v kt sa dá cieliť a vyberať tých kt mi vyhovujú ľudsky aj potenciálom obchodu.

 5. Elenka píše:

  si kokot hnupr

 6. marko píše:

  ako si mam spravit webovu stranku ?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů