REFERENCIE

ONLINE KURZY

Vďaka kurzu sa mi podarilo minulý týždeň zarobiť vyše 3 500 €

"Vďaka tvojim mailom a Facebook kurzu sa mi podarilo minulý týždeň zarobiť vyše 3 500 €. Klienti sa bijú o termín schôdzky so mnou. Sú vďační, spokojní, ďalej odporúčajú ďalších a žiadajú si kurz, kde ich naučím viac. Nemám slov, úžasné."

Marta Melichová, 
Lifestyle coach 
(zobraziť originál referencie)

Za 3 týždne získal 1547 nových fanúšikov na svoju fanpage a začal profitovať.

Vďaka online kurzu "Kráľ fanpage" od Martina Mažára som za 3 týždne získal 1547 nových fanúšikov na svoju fanpage a začal profitovať. Vrele doporučujem overené a odskúšané techniky Martina Mažára, ktoré naozaj fungujú. Ďakujem. 

 Tibor Hranický
majiteľ e-shopu, decotrend.sk
(zobraziť originál referencie)

 

Zisk bol 270€ na jednej 10 € reklame

"Ahoj Martin, rád by som sa pochválil s mojou dnešnou reklamou. Jednalo sa o reklamu na bundy. Cena jednej bundy je v hodnote 45€, výrobná cena je 15€, takže zisk na jednej bunde je 30€. Nastavil som reklamu na denný rozpočet 10€ a dnes to bol prvý deň, čo som spúšťal reklamu na tento produkt. Výsledok je 8 objednávok, z toho bolo v jednej až dva kusy. Takže zisk bol 270€ na jednej 10 € reklame."

Dávid Bajus
majiteľ e-shopu 
(zobraziť originál referencie)

Jednoduché praktické rady, které fungují

"Jako vždy, vše od Martina hodnotím nejlépe, jak mohu. Jednoduché praktické rady, které fungují. Lidksý a ochotný přístup Martina je naprosto nepřekonatelný. Výjimečný rozhled, který si udržuje, je obdivuhodný. Moc dekuji, Martine, za kurz Král fanpage."

Renata Recmanová
zlatá riaditeľka, Tiande
(zobraziť originál referencie)

Po mesiaci a pol od spustenia som dosiahla cieľ, ktorý som si stanovila a to som ani nemusela dvihnúť telefón

"Po dlhom premýšľaní som absolvovala jeho kurz Predaj Naruby. Najskôr som váhala, či sa mi to oplatí alebo nie. A ono sa to vážne oplatilo. Kurz je urobený jednoduchým spôsobom, takže ho pochopí naozaj každý. Páčilo sa mi, že napriek pracovnej vyťaženosti mi Martin vždy odpovedal na všetky moje otázky. Nová internetová stránka mi po mesiaci a pol od spustenia pomohla dosiahnuť mesačný cieľ, ktorý som si stanovila a to som ani nemusela dvihnúť telefón.

Je to skvelé, pretože som to na začiatok vôbec nečakala. Keď som sa klientov pýtala ako ma našli, tak mi povedali, že moja stránka sa im zobrazila cez GOOGLE na prvých miestach. Takže jeho triky fakt fungujú :-).

Dúfam, že to takto pôjde ďalej a už vôbec nebudem musieť hľadať klientov cez telefón. A čo je na tom všetkom najlepšie? Som človek, ktorý každému klientovi venuje dostatok času a konečne mám pocit, že tá námaha za to stojí a moju prácu aj niekto ocení. Je to úžasný pocit, keď mi klient dôveruje a nemusím ho presviedčať ku kúpe. Martinove kurzy odporúčam každému, kto potrebuje znova „nakopnúť“ a chce sa naučiť niečo nové, o čom skutočne ešte nepočul. Martin, ďakujem Ti za dodanie nového elánu do práce a za nové inšpirácie."

Ing. Zuzana Špačková
poradca v oblasti poistenia, Allianz Slovenská poisťovňa

Cez Facebook ma priamo oslovilo 6 známych a 1 cudzí človek z FB skupiny - štyria stali mojimi klientmi.

"Martin, musím sa vám pochváliť čo sa mi podarilo od spustenia FB Naruby Premium. Cez Facebook ma priamo oslovilo 6 známych a 1 cudzí človek z FB skupiny. Z toho sa štyria stali mojimi klientmi."

Michal Tóth
finančný konzultant, OVB Allfinanz Slovensko a. s.

Po zhliadnutí tvojich videí mám angažovanosť 9% (zvyčajne len cca 5%)

"Po zhliadnutí tvojich dvoch videí som si uvedomila jednu vec a zamerala sa na to v príspevku na mojej fanpage a mám doteraz na ňom angažovanosť 9%!!! (Zvyčajne je to cca 5%) A pribudlo mi 25 likov!!! Takže veľké ĎAKUJEM :)"

Martina  

Za 5 týždňov 650 like na fanpage a dosah stránky za mesiac cez 66 000

“Za 5 týždňov sa mi podarilo získať 650 like na svoju fanpage a fanúšikovia stále pribúdajú. Dosah stránky za mesiac bol cez 66 000 čo je neuveriteľné číslo.”

Nikol Bačovská rozhovor Facebook fanpage

Nikol Bačovská

Mávam denne viac lajkov ako kedysi za mesiac

"Odkedy som začal kurz o využití Facebooku, mávam denne viac lajkov ako kedysi za mesiac. Vďaka!"

Martin Hatala, 
špecialista na investície

Ak spravia aspoň 80% z toho, čo im doporučíš, tak nebudú stíhať vybavovať klientov

"Ahoj Martin.

Prosím ťa, upozorni účastníkov kurzu Predaj Naruby, že ak spravia aspoň 80% z toho, čo im doporučíš, tak nebudú stíhať vybavovať klientov. Ešte pred tým, kým to spustia v praxi, tak by sa mali na to pripraviť, že to nebude sranda. 

Je leto, všetci sú na dovolenkách a mne v kuse vyzváňa telefón a chodia mi dopyty z webu. Dnes som kolegom posunul 3 klientov a hneď mi písali ďalší. Dúfam, že do októbra bude stále teplo a dovolenky, a dovtedy výrazne posilním svoje tím, aby sme to potom stíhali. 

Ďakujem za cenné rady a pýtam si ďalšie - kde nájsť ľudí, ktorí to budú spracovávať? Ideálne, ak mi budú tiež volať sami 🙂 "

Jaroslav Ilek
Regionálny riaditeľ, Fincentrum
(zobraziť originál referencie)

 

Som v nemom úžase, aký dosah mám

"Chcem poďakovať Martinovi za rady a tipy v kurze. Priznám sa, že doteraz som nemala veľa času prejsť celým kurzom, tak som včera na Fanpage publikovala článok, ktorý som asi pred 2-mi týždňami nahodila na web a som v nemom úžase, aký dosah má za takmer 24 hodín 🙂 Strašne sa teším aj keď si nemyslím, že článok nemá chyby, dodalo mi to chuť pokračovať a písať viac. Ďakujem, Martin "

Za jediný deň mi na stránku pribudli 40 ľudia a mám objednávky na celý týždeň

"Za jeden jediný deň mi na stránku pribudli 40 ľudia. A nielenže som získala 40 ľudí na svojej fanpage ale už mám objednávky na celý týždeň.”

Andrea J.

Martin ukázal, ako naštartovať svoju stránku

"Ako prvé školenie od Martina Mažára som mal FB Naruby. Po jeho absolvovaní, pochopení Facebooku, ako super nástroja na získavanie klientov, nebolo o čom dlho rozmýšľať, aby som vstúpil do školenia Predaj Naruby. Pre mňa to boli ďalšie dobre investované peniaze do seba, do svojho podnikania. Mám rád školenia tohto typu, nemusím nikam chodiť, v pohodlí domova mi Martin ukázal, ako naštartovať svoju stránku. 

Pochopil som, že mať stránku, ktorá vám nezískava klientov, je na dve veci, strata času. Ďakujem za cenné informácie, ktoré mi denno denne veľmi pomáhajú, a ku ktorým by som sa tak ľahko nedostal, lebo na všetko treba veľa času. Ďakujem Martin 🙂 "

Radoslav Zárecký,
realitný maklér, viackrát ocenený za najlepší marketing

Ještě nikdy mi žádné školení či přednáška nedali tolik potřebných a užitečných informací

"Musím Vám napsat, že s úžasem studuji Váš kurz FB naruby - ještě nikdy mi žádné školení či přednáška nedali tolik potřebných a užitečných informací. Takže velké díky."

referenciaVěra Jáchimová,
Konzulatant, Golden Gate CZ

Za dnešní dopoledne máme 5 objednávek a to máme na stránce 230 fanoušků 

“Martine, díky moc za videa a tipy, jen za dnešní dopoledne 5 objednávek a to máme na stránce 230 fanoušků ;)”

Veronika H. 

Ďakujem veľmi pekne za "nakopnutie" 🙂

"Tvoj kurz Predaj naruby som absolvovala cca pred 2 rokmi a otvoril mi oči. Teraz mám už aj ja svoj blog, momentálne musí prejsť úpravou grafiky, ale zbieram kontakty, píšem články a ozývajú sa mi ľudia, ktorých inšpirujem. Chodia ku mne na kurzy. Čítajú, čo píšem, čo je veľmi pozitívne a teším sa z toho. V pláne mám aj ďalšie on-line projekty. Ďakujem veľmi pekne za "nakopnutie" :)"

referenciaSlavomíra Ramsová, 
dizajnérka

Som nadšená, že som mohla absolvovať kurz FB Naruby

V predaji som nedávno narazila na bariéru. Napriek tomu, že moje produkty by mohli ľuďom pomôcť s úsporou peňazí alebo zlepšením zdravia, nechcú ich z rôznych dôvodov. Preto som hľadala možnosť ako vyvolať záujem a rozšíriť okruh potenciálnych spotrebiteľov. Facebook som tak doteraz nevnímala.

Som nadšená, že som mohla absolvovať kurz FB Naruby. Hlavne je pre mňa úžasné, že sú tu videá, mám ich navždy, môžem sa vrátiť k témam, kedy chcem a ísť tempom, aké mi vyhovuje. Naučila som sa praktické postupy, možnosti Facebooku a hlavne ako ho použiť pre vlastné potreby. Uvedomujem si, že je to beh na dlhšie trate, ale verím, že poznatky získané z tohto kurzu mi pomôžu túto cestu skrátiť. Martin, želám vám veľa takých nadšených klientov, ako som ja. 

Oľga Zacherová, 
Jeunesse Global

Kurz FB Naruby, mi dal do podnikania páku za milióny

"Využívam veľké pákové efekty email marketingu, video marketingu, blogovania, webinárov alebo sociálnych sietí. Na Facebooku, Google+ alebo na Twitteri sa môžete len tak rozprávať s priateľmi, alebo môžete využiť ich silu a napákovať si cez sociálne média svoje viacmenej akékoľvek podnikanie. Kurzy ako bol FaceMark alebo FB Naruby, mi dali do svojho podnikania páku za milióny. "

Jiří Mazur,
inernetový marketér, expert na burzu 

Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka

"Ahoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky... Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. 🙂 Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty..."

Peter_SupakPeter Šupák
majiteľ e-shopu, razeneobklady.sk

Díky FB vydělávám momentálně trojnásobek co v prosinci

V prosinci jsem absolvovala trénink jak nastavit správně reklamu a veškeré technické věci k tomu, kdy se mi byznys obrátil o 360 stupňů a to doslova. Díky FB vydělávám momentálně trojnásobek co v prosinci.

Nikola Hrušáková
Lifestyle coach, Herbalife
(zobraziť originál referencie)

Vďaka objednávkam z FB môžem celé leto stráviť s mojim 7 ročným synom, vychutnať si 2 mesiace prázdnin a nechodiť do práce

"Vďaka objednávkam z FB môžem celé leto stráviť s mojim 7 ročným synom, vychutnať si 2 mesiace prázdnin a nechodiť do práce 🙂 *ak nepočítam 1,5 hodinky večer, kým spracujem objednávky*. Ďakujem Martin, za kurz Kráľ Fanpage"

Lucia Frtúsová
Collagen Club, Directeur v WellU ČR a SR
(zobraziť originál referencie)

Môj web funguje 14 mesiacov a odkedy som nastavila kampane podľa kurzu, tak mám tento mesiac zatiaľ najvyššie tržby

"Kurz je super. Reklamy mi fičia a úžasne vidím ako nárast webu tak hlavne aj nárast objednávok. Môj web funguje 14 mesiacov a odkedy som nastavila kampane podľa rád z kurzu, tak mám tento mesiac zatiaľ najvyššie tržby od existencie webu... a to ešte mesiac neskončil."

Alena D.
majiteľka e-shopu
(zobraziť originál referencie)

Výrazne mi stúpol počet fanúšikov aj predajov

"Vďaka Martinovmu kruzu Kráľ fanpage som sa stala skutočnou kráľovnou FP 🙂 Všeto, čo som sa v kurze naučila, som som zaviedla hneď aj do praxe a výrazne mi stúpol počet fanúšikov a následne aj predajov. Tento kurz vrelo odporúčam, je úžasná skratka k vášmu úspechu aj peniazom. 🙂 A okrem toho je Martin úžasný človek :)"

Evka Cabanik
koučka kvantovania
(zobraziť originál referencie)

Kurz odporúčam - zvýši počet klientov a hlavne klienti mu budú volať sami

"Martin je naozaj odborník na sociálne siete. V kurze FB Naruby Premium ma presne naučil ako si nastaviť svoj profil odborníka. Krok po kroku ma naučil ako pracovať cez FB, aby som si skôr, či neskôr vybudovala meno odborníka a klienti mi sami volali. Všetky jeho rady a postupy dávam do praxe a už mám aj prvé výsledky. Potenciálni klienti sa mi ozývajú a chcú využiť moje služby, z čoho mám radosť :))). Každému, kto pracuje v obchode, takýto kurz odporúčam. Zvýši mu to počet klientov a hlavne klienti mu budú volať sami."

Evka Miklúšková
poradca v oblasti zdravia, výživy a regulácie hmotnosti, Herbalife

Zamrazený počet fanúšikov začal stúpať

"Vďaka radám z videí aj moje počiatočné snaženie sa o reklamu prináša výsledky - konečne zamrazený počet fanúšikov začal stúpať. Dávam 1-2 príspevky na stránku denne a tie najúspešnejšie propagujem. Lajkov na príspevky ajajaj a telefonátov aj správ ľudí, ktorí sa chcú objednať, pribúda. Z 1 za 2 týždne sme zrazu na 1-2 denne. 

Techniky fungujú, za pár dní mi počet fanúšikov poskočil o 230 ľudí  

"Techniky z videa 2 som už overila, FAKT FUNGUJÚ, za pár dní mi počet fanúšikov poskočil o 230 ľudí  :), ďakujem, ďakujem."

Danica 

Kurz Dokonalá fanpage se mi moc líbil

"Kurz Dokonalá fanpage se mi moc líbil, byl pro mne srozumitelný a hezky se mi podle návodu ve videí postupovalo. Stránka, kterou jsem vyrobila, byla pro mne zatím skušební, vyzkoušela jsem si postup jak na to a teší mne, že se k návodu mohu kdykoli pozdeji vrátit, až si ujasním, co vlastne od mé fanpage chci. Děkuji."

Katherine Koting
Freelancer
(zobraziť originál referencie)

Bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientami - spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci

"Zúčastnil som sa kurzu M. Mažára - FB Naruby a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR. Odporúčam každému, kto chce "ísť s dobou" a robiť veci inak ako ostatní a teda mať aj iné výsledky."

Rudolf Kováč,
divízny riaditeľ Epoinvest a. s.

Vďaka kurzu sa mi veľké množstvo potenciálnych klientov ozýva samo

"Do kurzu Martina Mažára, som po viacerých pochybnostiach, či mi kurz pomôže, vstúpil koncom Júla 2014. Predsa len, mal som vlastný web a blogovaniu som sa venoval cca 8 rokov. V Auguste som si kúpil doménu www.namaximum.eu a založil úplne nový web podľa Martinových rád. Od minulého októbra, odkedy sledujem návštevnosť, bolo na mojom webe 25 423 ľudí. Z toho mi 1451 nechalo svoj email.

Vďaka kurzu sa mi veľké množstvo potenciálnych klientov ozýva samo. Z nich som získal 5 stálych klientov, ktorí mi platia každý mesiac a 13 jednorázových zákazok, bez toho, aby som ich aktívne oslovil. Predstavovalo to nárast príjmov zo 7800 eur za minulý rok na 12410 eur, za prvých 9 mesiacov tohto roku.

Peter Čelko,
expert na sociálne siete

Myslel som si, že Facebook ovládam, ale vďaka kurzu som zistil, že mám veľké medzery

"Donedávna som si myslel, že som profík vo Facebooku. Som bývalý IT-ik, vďaka FB mesačne zarábam 3 000 €, ale vďaka kurzu som zistil, že mám veľké medzery, fakt dík."

Branislav Mráz
Špecialista na zdravý životný štýl

Všetko aplikovala podľa tvojich rád a bomba. Na Googli sme na prvej stránke

"Martin, ďakujem veľmi pekne za súbor videí o FB. Tak som to všetko aplikovala podľa tvojich rád a bomba. Na Googli sme na prvej stránke a všetko sa rozhýbalo. Si super. Len tak ďalej."

Zuzana Jamrichová

Vďaka tvojim trikom som na prvých miestach v Google

Funguje to :-). Vďaka tvojim trikom som na prvých miestach v Google.

Radoslav Zárecký,
realitný maklér

Objevil spoustu zajímavých věcí

"Správný název tohoto on-line kurzu? Facebook od "A" do "Z" aneb Facebook zbavený tajemství. Než jsem uviděl obsah kurzu, tak jsem si myslel, že Facebook docela ovládám. Ale byl jsem nemile překvapen, jak málo ho ve skutečnosti znám a co všechno o něm ještě nevím. Zjistil jsem, jaké maličkosti mohou v rámci FB komunikace ovlivnit potencionální zákazníky. Jedna věc mě zpočátku „vylekala“ – a to množství videí, které Martin pro tento kurz nahrál. Když ve většině kurzů trvá průměrné video cca 30 minut, a já jich napočítal 56, začal jsem mít obavy, že u nich strávím spoustu času. Ale mýlil jsem se – každé video řeší jedno téma, a trvá pár minut. Prostě se kouknete na to, co potřebujete aktuálně řešit, a je to. Pár minut, a … …Vy máte jasno. V kurzu Facebook Naruby jsem objevil spoustu zajímavých věcí a drobných detailů, které by mě vůbec nenapadlo řešit, nebýt tohoto kurzu. A nejlepší je aplikovat tyto nově získané znalosti v praxi. Teorie je teorie, ale PRAXE dělá výsledky."

Roman Chmela, 
www.RomanChmela.cz

Určite využiji i další kurzy

Právě jsem dokončila kurz Dokonalá fanpage a ač ta moje ješte není dokonalá, je díky Matinovi o 90% lepší. Teď už to je jen na mě, abych doladila na 100% dle mých představ. Martine, moc díky, byla to zábava a moc mě baví si nyní vytuňovat moji FP. Určite využiji i další kurzy. 

Veronika Hronková
TianDe - krása a zdraví 

Veľký prínos, praktické informácie vysvetlené jednoducho

"Veľký prínos, praktické informácie vysvetlené jednoducho. Veľa vecí som nevyužívala. Martin vie o fanpage mnoho, ale to už mnohí vedia, ale vie to aj trpezlivo a jednoducho vysvetliť, čo je pre mňa super. Odporúčam všetkým, ktorí si myslia, že to nezvládnu. Aj ja som si to myslela, ale idem na to."

Janette Neklapilová
kariérová poradkyňa, 

Získala som oveľa viac v porovnaní s tým, čo som za kurz zaplatila

Nikdy v živote by som o sebe nepovedala, že dokážem vytvoriť webovskú stránku, ktorá zaujme klientov nielen po vizuálnej stránke, ale hlavne obsahom. V kurze PredajNaruby som získala jednoduchý postup ako to mám spraviť, vychytávky na čo sa mám zamerať. Kurz je spojením technických zručností  a psychológie predaja. Martin, som Ti nesmierne vďačná za Tvoje rady a ústretový prístup. Získala som oveľa viac v porovnaní s tým, čo som za kurz zaplatila. Ešte raz Ti ĎAKUJEM 🙂

Dana Piljarová

Si facebookový kráľ - ten, ktorý len nekecá, ale má aj skutočné výsledky s Facebookom

"Martin, Ty vieš, že u mňa si momentálne facebookový kráľ Slovenska :). To je ten, ktorý len nekecá, ale má aj skutočné výsledky s Facebookom ako marketingovým nástrojom. Mnohí ľudia považujú Facebook len za zábavku a za “miesto, kde zabíjajú nudu”. Ty však dokážeš s ľahkosťou premeniť toto miesto na zdroj klientov. A naviac ešte väčšinu úloh automatizovať. Wow! Odo mňa máš klik na modré “Páči sa mi to” 🙂 "

Erik Hoffmann,
Špecialista na psychológiu predaja na internete,

Vďaka Martinovej rade sa mi navýšil počet návštevníkov na mojom webe až 100-násobne

"Mimochodom, z celého srdca ďakujem za super radu a tip dávať články do verejných skupín a stránok... Vďaka tomu sa mi navýšil počet návštevníkov na mojom webe až 100-násobne 🙂 (z cca 1000 prečítaní to stúplo na vyše 10000). Priznám sa, že ma to ani nenapadlo dávať príspevky na stránky. Aspoň pomôžem väčšiemu počtu ľudí na Facebooku 🙂 A je to akoby reklama zdarma. 

Andrea Urbašíková,
expert na ciele
(zobraziť originál referencie)

Tento člověk Vám ukáže, kam až vedou Vaše nevědomosti

"S Martinem jsem začal spolupracovat trochu netradičně, pro začátek začínám využívat jeho postřehů a poznatků,či nabitých zkušeností, které avízuje. (Facebook,linkedin...ap.) Opravdu doporučuji všem, co si myslí, že už žádné nové poznatky, třeba z prodeje nepotřebují znát. Omyl, tento člověk Vám ukáže, kam až vedou Vaše nevědomosti. Vážím si toho co děláš Martine a doufám, že u toho zůstaneš hodně dlouho."

Stanislav Salaquarda,
Key Account Manager, energetika

Vaše jméno je záruka kvality a profesionality

"Vaše jméno je záruka kvality a profesionality, milý člověk a vzor hodný k následování, duplikaci, motivaci. Fandím Vám a DĚKUJI."

Lenka Fabešová
konzultant

Obrovská inšpirácia a rešpekt

"Martin je skutočne výborný v tom, čomu sa venuje. V mojich očiach špička na Slovensku a držím palce, nech sa ďalej rozširujú myšlienky online podnikania aspoň v takom tempe, ako doteraz. Obrovská inšpirácia a rešpekt."

Juraj Richtárech
Unit Director, Finvia
(zobraziť originál referencie)

 

Vďaka tvojim radám som začala cez Facebook zarábať

"Vďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať."

Zuzana Bašová,
netvorkér Nu Skin

Po zapracovaní Martinových rád sa mi zvýšila návštevnosť blogu o 300%

"Martina Mažára poznám už nejaký ten čas a je pre mňa odborníkom na blogovanie a predajné zručnosti. Jeho rady sú veľmi cenné a ihneď prinášajú reálne výsledky. Sám blogujem vyše roka na tému MLM a po zapracovaní Martinových rád sa mi zvýšila návštevnosť blogu o 300%.

Dal mi niekoľko tipov ako propagovať môj blog na facebooku a čo urobiť, aby moje články boli vo vyhľadávaní google čo najvyššie. Cením si jeho odbornosť a rady, pretože radí to, čo sám robí a čo mu funguje. Doporučujem každému, kto to s blogovaním myslí vážne, obrátiť sa na Martina. "

Dušan Daniel
networkér, bloger, autor blogu o MLM 

Môj Facebook profil vyzerá profesionálne a prináša mi automaticky nových klientov

"Martin mi pomohol komplet nastaviť môj Facebook profil tak, že teraz vyzerá profesionálne a prináša mi automaticky nových klientov. Zároveň ma Martin priebežne zásobuje aj ďalšími cennými tipmi, ako  môžem svoju komunikáciu na FB, neustále zlepšovať a využiť tak aj svoj osobný profil na rýchly rasť môjho podnikania. Je skvelé, že mám na blízku človeka, čo sa do Facebooku naozaj vyzná a sleduje všetky trendy za mňa a dodáva mi len tie najlepšie čerešničky ;)"

Františk Kozáček,
expert na videomarketing

Martin je profesionál a o své klienty se umí postarat do posledního detailu

"Martin mě oslovil, abych přijela do Bratislavy a pomohla jeho klientům s Instagramem. Nabídl mi férové podmínky a dodržel všechny body naší dohody. Z podnikatelského hlediska takový přístup oceňuij a žilo by se mi lépe, kdyby v oboru takhle fungovali i jiné podnikatelské subjekty. Martin je profesionál a o své klienty se umí postarat do posledního detailu. Byla to pro mě velice příjemná zkušenost a pokud mě Martin někdy osloví s další spoluprací, jdu do ní bez zaváhání."

Katka Pavlíčková,
BUSINESSGRAM

Zdieľa svoje know-how a dáva svojím fanúšikom veľkú hodnotu

"Na Martinovi sa mi páči, že zdieľa svoje know-how a dáva svojím fanúšikom veľkú hodnotu zdarma. Sám sa z jeho článkov, videí či ebookov učím. Ako príklad článkov, z ktorých som čerpal môžem spomenúť článok o voľne dostupných zdrojoch na fotky alebo článok 2 spôsoby ako prepojiť facebook s webom. Ak potrebuješ poradiť alebo sa chceš len ohľadne predaja alebo facebooku vzdelávať, je to človek, ktorého sa ti určite oplatí sledovať.”

Jakub Hulín,
autor projektu Mladý Inžinier

Klienti sa mi sami ozývajú a žiadajú, aby som im našla byty

"Ďakujem za veľmi dobré články. V poslednej dobe sa nestačím čudovať ako sa vďaka Vašim odporúčaniam rozbehol môj obchod. Karta sa tak obrátila. 🙂 Mám realitnú kanceláriu. Doteraz som skôr ponúkala nehnuteľnosti a čakala na klientov. V posledné dni sa to celkom obrátilo NARUBY. Klienti sa mi sami ozývajú a žiadajú, aby som im našla byty. "

Jarmila Slamková Spáčová, 
realitná maklérka

Vaše články mi nesmierne pomáhajú a posúvajú ma vpred 

"Ste pre mňa veľkým vzorom, aj keď Vás osobne nepoznám a posudzujem Vás iba podla Vašej práce a článkov, ktoré mi nesmierne pomáhajú a posúvajú ma vedomostne a pracovne vpred. Som Area manažérka pre Východoslovenský región spoloč. Lumax, s.r.o. Ani som netušila ako mi to v mojej práci pomáha. Moja piatková porada bola jedna šupa a to aj vďaka môjmu samoštúdiu Vašich prác."

Beáta Vaňová,
Area manažérka, Lumax s. r. o.

Váš e-book mi dal “zlaté vajce”

Vaše rady sú vhodné aj pre remeselníka (vyrábam a montujem najmä vstavané skrine). Ľudia sa totiž vždy správajú veľmi podobne. Prečítal som si asi pred dvomi mesiacmi Váš e-book a hoci až po druhom prečítaní, ale pochopil som ho. Zmenil som trochu prístup, upravil webovú a facebook-ovú stránku a od vtedy ide všetko akosi ľahšie. Kontaktuje ma toľko ľudí, že keby každý človek odo mňa objednal vstavanú skriňu, tak to nemám šancu stíhať. Štúdiu predaja a samotnému predaju ako takému sa venujem už dlhšie (cca. 4 roky) a prečítal som o ňom veľké množstvo, ale až Váš e-book mi dal “zlaté vajce”. Ešte raz veľké ĎAKUJEM a prajem len to naj v súkromnom aj pracovnom živote.

Peter

Ďakujem za všetky veľmi cenné rady

"Ďakujem za všetky veľmi cenné rady, či už cez web, videá alebo mailom. Aj keď nie všetko stíham, čítam všetko, a aj si z toho veľa beriem."

Sylvia Soliarová

S Vašich videií se dovím víc, než v obdobných kurzech v ČR

"Přijde mi, že s Vašich videií se dovím víc, než v obdobných kurzech zde v ČR."

Denisa Golisová
realitná maklérka

Využil som možnosti, ktoré ste spomínali. Klient bol z toho úplne hotový

"Minule som bol na jednom pracovnom stretnutí s klientom, kde som využil možnosti, ktoré ste spomínali vo vašich videách. Klient bol z toho úplne hotový. Ďakujem veľmi pekne za každý článok, ktorý napíšete a uverejníte."

Tibor Nagy

Ste neskutočným prínosom

"Už dlhšiu dobu sledujem a odoberám Vaše videá,  sú pre mňa veľmi prospešné. Máte môj veľký obdiv a minulý týždeň ste mi nepriamo pomohol. Sedem rokov sa pohybujem na realitnom trhu, je to dosť podobné ako u finančných maklérov, takže pre mňa ste neskutočným prínosom. Aj keď už nejaký ten piatok pôsobím na trhu, určite sa rada vzdelávam, motivujem a tým pádom aj posúvam vpred. Ďakujem"

Viktória V.

Páči sa mi spôsob akým učíš ľudí. Na trhu je množstvo školiteľov, tvoj systém je mi najsympatickejší

"Páči sa mi spôsob akým učíš ľudí. Na trhu je množstvo školiteľov.Tvoj systém je mi najsympatickejší. A veľmi sa ma páčia tvoje videá aj tvoje programy a školenia. Sám sa venujem MLM a každá informácia ktorá mi môže pomôcť je pre mňa super.Rád by som sa zúčastnil aj niektorého školenia ak sa mi to podarí.Niektoré vecí som vyskúšal a reálne sa mi trošku zlepšili výsledky."

Patrik Plančár

Vaše odborné články a príspevky mi veľa pomohli

"Touto cestou by som sa Vám chcel poďakovať. Vaše odborné články a príspevky mi veľa pomohli v začiatkoch. Som obchodný zástupca pre firemných zákazníkov. Predtým som nemal žiadne skúsenosti s podnikaním. Po troch mesiacoch mám množstvo spokojných klientov, dvoch kolegov, ktorých riadim a moja práca ma napĺňa. Ďakujem"

Patrik Hajko,
obchodný zástupca

 Čím dlhšie vás sledujem, tým viac som nadšená

Martin Mažár, čím dlhšie vás sledujem, tým viac som nadšená. Máte obrovský prehľad, široký záber, píšete veľmi pútavo aj pre takého laika, ako som ja. Ďakujem Vám!

Vaše články mi dávajú veľa

"Už nejaký čas čítam Vaše články, ktoré mi dávajú veľmi veľa, a aj vďaka ktorým sa v mojej práci predajcu, respektíve medicínskeho konzultanta originálnych liekov nachádzam na popredných miestach."

Maroš Uher, 
medicínsky reprezentant

Od kedy využívam tvoje cenné rady, tak sa mi darí

"Martin, chcela by som sa Ti poďakovať za Tvoje príspevky. Od kedy využívam cenné rady z Tvojich videí alebo inšpirujúcich príspevkov, tak sa mi darí. Veľmi Ti ďakujem. Vo svojej práci ďalej pokračuj, pretože to, čo robíš, má zmysel."

Veronika Jurkeníková
nezávislá poradkyňa Mary Kay

Vaše techniky sú pre mňa veľkým prínosom

"Páči sa mi vaša stránka, aj rady, ktoré dávate. Hoci sa nevenujem priamemu predaju, vaše techniky sú pre mňa veľkým prínosom."

Veronika Grigová

Tvoje informácie mi pomáhajú v mojom podnikaní 

"Martin, chcel by som sa Ti poďakovať za Tvoje videá a informácie, ktoré od Teba pravidelne dostávam. Včera som si napríklad pozrel Tvoj webinár s Andym Winsonom na You Tube- bolo to úplne skvelé, aj keď tam trochu haproval zvuk. Páči sa mi, čo robíš, ako sa staviaš k svojej práci. Je z Teba cítiť nadšenie. Tvoje informácie mi pomáhajú v mojom podnikaní a vždy po každom Tvojom videu sa zamyslím, čo by som mohol ešte zlepšiť aj v sebe aj na mojich webových stránkach, skrátka ako to ešte lepšie okresať. Tiež si ma posunul v téme starostlivosť o zákazníka. V tomto mi veľmi pomohol aj David Kirš, ktorého Miliónové impérium a aj iné jeho projekty /Cesta Pravého muža/, sú mi veľmi blízke. Ja nemám na Facebooku profil, ani na inej sieti. Mám na to svoj názor a aj keď viem, že je to "online" a mohlo by to zvýšiť predaj výrobkov a služieb, zostávam radšej pri mojich dvoch webových stránkach. Verím tiež, že veľkým magnetom pre zákazníka je aj predajca sám. Martin, prajem Ti aby sa Ti stále darilo motivovať ľudí, prinášať im nové inšpirácie a zotrvaj pri tom, čo robíš."

Peter G.

Vaše blogy mi pomáhajú v práci

"Mám rada vaše blogy, ktoré uverejňujete. Veľmi mi to pomáha v mojej práci, keď teraz postupujem na agentúrnu riaditeľku. Zo srdca vám ďakujem. Pomohlo mi to v ťažkých chvíľach."

Anna S.  

Martina poznám ako energického, profesionálneho a motivačného trénera

"Martina Mažára poznám ako energického, profesionálneho a motivačného trénera a obchodníka, ktorý sa vždy snaží hľadať nové cesty ku predaju a zaujímavou cestou otvárať nové netradičné obzory v predaji. Určite mal a má svoj vplyv na zlepšenie niektorých predajných parametrov aj v mojom regióne."

Robert Ivanič
Regionálny riaditeľ obchodnej siete, Union poisťovňa a.s.

Martin Mažár naživo je veľmi dobrá voľba. Praktické a odborné informácie priamo z praxe

"Martin Mažár naživo je veľmi dobrá voľba. Praktické a odborné informácie priamo z praxe, našité na mieru aj individuálne, správne zanietenie pre vec, výborná rétorika a príjemný ľudský prístup.... Ďakujem”

Soňa Špinerová
LR Health & Beauty
(zobraziť originál referencie)

Úžasné a veľmi zrozumiteľné školenie odprednášané s profesionálnym prístupom

"Martin Mažár chcem sa Vám poďakovať za úžasné a veľmi zrozumiteľné školenie odprednášané s profesionálnym prístupom. Jedinečné pre mňa bolo to , že aj keď nepatrím medzi tých čo na FB vyrastajú , dokážem krásne všetko aplikovať do praxe. Naučila ste ma veľa o práci na FB. A dnes som hneď začala 🙂  Odporúčam každému absolvovať vaše školenia."

Eva Bocáková
Herbalife
(zobraziť originál referencie)

Naj školenie, ďakujem

“Naj školenie, ďakujem. Bolo povedané vysvetlené a ukázané všetko dopodrobna. A ešte veľa naviac. Úžasné vrelo odporúčam zažiť. ”

Denisa Benková, 
Herbalife
(zobraziť originál referencie)

Prednáška mi potvrdila, že pán Mažár je odborník

"Tento rok v januári som sa vo Vyhniach zúčastnila skvelej prednášky pána Martina Mažára "Inovatívny predaj", ktorá bola pre mňa veľmi užitočná a to, čo som sa dozvedela budem určite aplikovať do praxe. Prednášku som si vybrala preto, že som videla video predajného rozhovoru s pánom Martinom Mažárom, kde hral rolu finančného poradcu. Toto video mi pomohlo pri mojej práci a prednáška mi potvrdila, že pán Mažár je odborník."

Monika Petrova, 
Unite manažér kandidát, Allianz Slovenská poisťovňa

Jeho školenia sú postavené na praktických skúsenostiach. Presne vie o čom hovorí

"Martina som spoznal na školeniach zameraných na podporu predaja. O tom, že to je odborník, ktorý vie o čom hovorí, som bol presvedčený po prvom školení. Jeho školenia sú postavené na praktických skúsenostiach. On presne vie o čom hovorí. Neprekvapí ho žiadna otázka, skôr by som povedal, že vás prekvapí jeho pohotová reakcia zakladajúca sa na praktickej skúsenosti. A to je to, čo Martina odlišuje od iných školiteľov, on totiž veľmi dobre vie o čom hovorí. Pred nedávnom som mal tú česť stretnúť sa s Martinom osobne. Priznám sa, bol som plný očakávania aké to stretnutie bude, pretože meno Martin Mažár je pre mňa pojem. Okrem iných tém sme samozrejme načreli aj do teórie predaja. Je umenie ako Martin dokáže nenásilným, logickým a pútavým spôsobom otvoriť oči, ponúknuť riešenia, ale hlavne človeka skvelo naštartovať do ďalšej práce. A ak začnete praktikovať jeho rady, na pozitívny výsledok nebudete dlho čakať!!!"

Juraj Páleník
Finančný agent, Allianz Slovenská poisťovňa, Životná sieť

Vaše vzdelávanie je výborne spracované obsahovo aj metodicky

"Vaše vzdelávanie je výborne spracované obsahovo aj metodicky. Mám už skúsenosti s kurzom Presvedčivé telefonáty. Na základe kurzu som si vypracoval telefónne skripty, ktoré mi v praxi zvýšili úspešnosť a tým aj chuť telefonovať. Ďakujem Vám."

referencia_Martin_MazarJozef Krištof
Managing director Partners Group SK

Skvělá prezentace z vaší strany

"Martin, skvělá prezentace z vaší strany. Ihned poznatky z osobní konzultace dám do praxe. Děkuji za užitečné postřehy."

Jiří Zeman

Prednáška, na základe ktorej som sa posunul vpred a zaznamenal výrazné zmeny

"Rozhodne to bola prednáška a diskusia, na základe ktorej som sa posunul vpred a zaznamenal výrazné zmeny aj vďaka tipom na úspešnosť predajných techník."

Juraj Husár,
špecialista predaja služieb

Konečne mám predstavu, ako má vyzerať zarábajúca FB stánka

"Po živom školení Stratégie úspešných fanpage mám konečne predstavu, ako má vyzerať zarábajúca FB stánka. Teraz to ešte tak urobiť."

Alexander Birčák
Motivačný rečník a kouč
(zobraziť originál referencie)

Obsiahle a ucelené informácie

„Seminár mi pomohlo zorientovať sa v nastavení FB reklám- som stále začiatočník. Počas seminára nám boli podávané obsiahle a ucelené informácie. Som prekvapená zo širokých možností cielenia na publiká. Ocenila by som aj dodatečné videá. „

Iveta Takáčová
majiteľka e-shopu
www.lawris.sk

Bylo to výborné!

„Bylo to výborné! Budu se tešiť u nás v Olomouci, až k nám prijedete na školení!

Napriek tomu, že je pro mně FB tažké téma, se mi to moc líbilo!“

Leona Palinková Bečicová
Herbalife Distributor

Uvedomil som si ako dané informácie použiť v mojich zámeroch

„Martinovi sa podarilo ma zorientovať vo filozofii marketingu v spojitosti s FB, v záležitostiach využitia a nastavenia Facebooku. Bolo to jasne štrukturované, dobre vedené s faktickými informáciami. Uvedomil som si ako dané informácie použiť v mojich zámeroch. Veľmi veľká vďaka celému tímu.“

Vlado Benko
podnikateľ

Vďaka informáciam zo seminára sa budem vedieť, ako narábať s reklamou, správcom publík na FB

„Vďaka informáciam zo seminára sa budem vedieť zorientovať v tom, ako narábať s reklamou, správcom publík na FB. Pochopil som ako funguje reklama a budem schopný lepšie cieliť. Odporúčam seminár tým, ktorí sú úplní začiatočníci. Celkovo ma kurz určite obohatil, budem sa tešiť aj na ďalšie (aj online). Odporučil by som klientov dopredu upozorniť na presný priebeh seminára, aby potom prebiehal plynulejšie.“

Juraj Bežák
www.smart-trening.sk

Uvědomil jsem si, že je důležité mať placenou reklamu

„Uvědomil jsem si, že je důležité mať placenou reklamu. Musí byť cílená a ne náhodná. Facebook má veľkou budoucnost a taky se tak nenadru. Děkuji.“

Marek Michna
nutriční kouč

Podarilo sa mi prezistiť zákutia FB

„Podarilo sa mi prezistiť zákutia FB určené pre obchod a podnikanie. Bol som prekvapený z rozsahu nástrojov „vytváraných“ programátormi FB, aby plnil účel, ktorý predávajú obchodníkom. „

Ján Makita
referent, administratívny pracovník

Odporučila by som seminár iným ľuďom, lebo se doví jak propagovat svůj produkt

„Seminár mi pomohl zorientovat se v zacílení Fcb kampaně. Iným ľudom by jseom to odporučil, lebo se doví jak propagovat svůj produkt či službu.“

Lucie Pospíšilová
expert na výživu, fitness trénerka

 

Je super, si vše vyskoušet v praxi

„Tenhle seminár mi pomohl najít nové možnosti nastavení reklam. Je super si vše zkoušet v praxi. Som prekvapená, co vše dnes fb dokáže. Veľmi Vám děkuji a teším sa na další setkání.“

Lucie Bouchnerová
Kouč zdravého živ. stylu – HERBALIFE

 

Odporúčam hlavne, lebo je zahrnutá prax, nielen teória

„Pratické a konkrétne kroky reklamy a jej zacielenie. Odporúčam hlavne, lebo je zahrnutá prax, nielen teória. Bola som prekvapený zistiť, ako sa dajú získavať kontakty z FB. Všetko super, ďakujem!“

Vlado Mánik
CEO spoločnosti
www.signaris.sk

Ste výborní a robíte do dobre!

„Seminár YouTube mi pomohol v zorientovaní sa v systéme zviditeľnenia sa. Určite by som doporučila, lebo je to nevyhnutná cesta ako sa posunúť dopredu vo svojom podnikaní. Uvedomila som si, že vo všetkom musím mať správny systém, tak aby som vytvorila celok, ktorý má budúcnosť. Ste výborní a robíte do dobre!“

Darína Tvoríková
www.kozuchybortolami.sk

Ďakujem za školenie tohoto typu

„Seminár YouTube mi pomohol presvedčiť sa, že skutočne môžem využiť YouTube pre moju prácu, tak, aby som pracovala efektívnejšie. Dozvedeli sme sa veľa praktických informácii o tvorbe videí na YouTube, ale hlavne to, ako dostať svoj kanál a videá medzi verejnosť. Netreba premýšlať príliš nad tým, či do toho skutočne ísť, ale jednoducho začať. Ďakujem za školenie tohoto typu a spôsob, ktorým školíte.“

Vanessa Kováčová
podnikateľka v sieťovom marketingu
Tiande

Seminár mi pomohol uvedomiť si ako vybudovať ozajsnú fanúšikovskú základňu

„Seminár mi pomohol uvedomiť si ako vybudovať ozajsnú fanúšikovskú základňu. Človek má na semináru v rámci jedného dňa zistiť akú stretégiu zvoliť. Zistila som, že napriek náročnosti vedenia si Fanpage, to zvládnem robiť aj sama.“

Martina Liščinská
lektorka

Uvedomila som si prečo je naša stránka taká "mŕtva"

„Seminár o Facebook reklame bol praktický, povedala by som, že správa FB v kocke. Uvedomila som si prečo je naša stránka taká "mŕtva, veľa fanúšikov - nízka interakcia.“

Hana Žideková
MKT manager / copywriter

Najviac som bol prekvapený, keď si rozprával konkrétne príklady

„Počas seminára som si uvedomil, čo a ako treba robiť na to, aby sme boli ekeftívnejší pri práci s FB. Najviac som bol prekvapený, keď si rozprával konkrétne príklady, ako sa to robí v praxi.“

Peter Juriga
kosikarstvo.g-studio.sk

Naprosto profesionálně odvedená práce, neskutečná příprava z Vaší strany dělaná nám na míru

"Měla jsem tu možnost a čest, zažít Vaše školení na míru pro naši firmu na téma facebooková reklama a chci Vám z celého srdce poděkovat za sebe i za celý svůj tým.

Naprosto profesionálně odvedená práce, neskutečná příprava z Vaší strany dělaná nám na míru, napasovaná přímo na náš obor, spousta vychytávek, možnost se individuálně na cokoliv zeptat. A dále to, co hodnotím nejvíc, je Vaše lidskost, s jakou děláte Vaši práci, jak školíte, a jak přistupujete k lidem. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další školení s Vámi."

Leona Palinková Bečicová
Herbalife

„Reštartoval“ našich TOP obchodníkov, ktorí chytili „druhý dych“, prekonali sami seba a ich produkcia sa zvýšila o 30%

Martin Mažár je fundovaný človek – školiteľ, ktorému tečie prúd nápadov doslova celým telom. Je zanietený a je obdivuhodné, ako dokáže upraviť nápady do atraktívnych tém svojich motivačných stretnutí. Poznám ho od začiatku môjho pôsobenia v Allianz Slovenskej poisťovni od r.2009, a poviem Vám na každej úrovni, ktorú som doteraz zastával, či už ako finančnému poradcovi mi dal vždy „ZELENÚ“ ako naštartovať motor predaja.

Na pozícii manažéra svojimi motivačnými stretnutiami mi pomohol jednoduchšie otvoriť „OČI“ mojich obchodníkov. Veľmi si vážim v súčasnej dobe, keď mi v oblastnom riaditeľstve Nitra „reštartoval“ našich TOP obchodníkov, ktorí chytili „druhý dych“ a prekonali sami seba a ich produkcia v životnom poistení sa zvýšila o 30% oproti predchádzajúcemu roku. Ako čo najefektívnejšie motivovať svojich obchodných zástupcov, aby chceli pre vás pracovať na plné obrátky Vám úspešne poradí odborník Martin Mažár.

Miroslav Schneider, 
Oblastný riaditeľ, Allianz Slovenská poisťovňa

Vďaka získaným vedomostiam môj príjem reálne násobne vzrástol

"Profesionálny prístup, naučil to čo bolo dohodnuté a ešte aj nad rámec očakávania. Odporúčam a veci sú reálne použiteľné v praxi. Vďaka získaným vedomostiam môj príjem reálne násobne vzrástol."

Branislav Mráz 
Herbalife
(zobraziť originál referencie)

Martinove školenia a postupy sú jednoduché a veľmi motivačné, pomohli zvýšiť produkciu celým skupinám obchodníkov

Martin Mažár, od prvej chvíle čo som ho stretla, som vedela, že je šikovný obchodník, a že raz z neho bude skvelý školiteľ a motivátor. Vtedy som však netušila, že to bude tak skoro! Je až neuveriteľné ako rýchlo sa Martin dokáže učiť a zavádzať nové veci. Podľa mňa má vyvinutý nejaký zvláštny šiesty zmysel alebo inštinkt nachádzať nové veľmi účinné formy predaja. Každý dôvod telefonátu, ktorý vymyslel, každý nový spôsob ako zachrániť zmluvu, či uzavrieť obchod, fungoval skvele.

A tak si napriek tomu, že je mladý, veľmi rýchlo vybudoval obdiv a rešpekt aj „starých“ skúsených obchodníkov a manažérov, ktorí ho neraz žiadali o pomoc alebo záchranu klienta či zmluvy. Jeho inovatívny prístup a to, ako dokáže byť o krok vpredu a sledovať čo sa deje v predaji a marketingu je pre mňa veľkou inšpiráciou. Pri tom všetkom jeho školenia a postupy sú jednoduché a veľmi motivačné, a neraz pomohli zvýšiť produkciu celým skupinám obchodníkov. Martina je hodné neustále sledovať a nechať sa ním inšpirovať ... Mne sa to vždy oplatilo.

Dáša Malá Fabšíková, 
Riaditeľka odboru vzdelávania obchodnej siete, Allianz Slovenská poisťovňa

Perfektní prezentace, kterou sledovalo hodně lidí s otevřenou pusou

"Hvězdná akce hostila skvělé řečníky se zajímavými tématy, tak jsem si nejvíc užil právě profi prezentaci Martina, obsahově i formou. Perfektní práce, kterou sledovalo hodně lidí s otevřenou pusou a jestli budete mít někdy příležitost vidět Martina naživo, tak je rozhodně o co stát! Martine, díky."

Karel Fillner

Jeho vystúpenie považujem za najlepšie - dynamická prednáška a konkrétne návody

V zúčastnil som sa v Brne výbornej akcie - HVĚZDNÝ BYZNYS. Hviezdny preto, lebo na ňom prednášali najmä hviezdy českého infopodnikania, ale aj jedna hviezda slovenského infopodnikania - Martin Mažár... Jeho vystúpenie považujem za najlepšie - dynamická prednáška oživovaná praktickými súťažami a konkrétne návody boli prínosom nielen pre mňa. Ďakujem Martin 🙂 

Miroslav Meňhart
realitný maklér

Skvělá přednáška, motivující, jasná, věcná, konkrétní náměty a úžasná energie

Martine, díky, skvělá přednáška, motivující, jasná, věcná, konkrétní náměty a úžasná energie, ráda jsem tě viděla 🙂

Petra Harazimová,
Kaučka,  lektorka a konzultantka

 Skvelé školenie plné užitočných informácií a konkrétnych tipov ako ich aplikovať do praxe

"Mala som tú česť absolvovať skvelé školenie s Martinom Mažárom,plné užitočných informácii a konkrétnych tipov ako ich aplikovať do praxe. Už dávno som sa nestretla s takýmto odborníkom. Veľká vďaka ešte raz a teším sa opäť na ďalšie školenia."

Zuzka Dobiášová Mališová
Herbalife
(zobraziť originál referencie)

Mimoriadny bol pre mňa moment, v ktorom som si uvedomila, že už aj rozbehnutá reklama sa môže zmeniť

„Tento seminár pomohlo zorientovať sa v možnostiach cielenia reklamy. Mimoriadny bol pre mňa moment, v ktorom som si uvedomila, že už aj rozbehnutá reklama sa môže zmeniť. Martinovi držím palce a do budúcnosti by som odporúčila nájsť väčšie priestory, tieto nám boli pritesné. “

Alexandra Chrapčiaková
terapeutka
www.belladerm.sk

Veľa informácii, špičkoví školitelia

„Sama by som nezvládla zorientovať sa vo FB reklame, vďaka tomuto semináru sa mi to podarilo. Tento seminár by som určite odporučila aj iným ľudom, veľa informácii a špičkoví školitelia. Ja sama som úplný začiatočník a FB som si založila len nedávno, takže takmer všetky informácie pre mňa boli úplne nové. Martinovi by som chcela odkázať, nech pokračuje s rovnakým nadšením a zanietením aj v budúcnosti. Veľa ľudom tým pomáha.“

Alexandra Chrapčiaková
terapeutka
www.belladerm.sk

Bol som už aj na inom pobonom seminári, ale chcel by som odporúčiť práve tento

„Na seminári som sa zoznámil s novým prostredím FB správca reklám a naučil som sa cieliť, čo mi veľmi pomohlo. Bol som už aj na inom pobonom seminári, ale chcel by som odporúčiť práve tento. Bol viac osobný, priateľský a vysoká odbornosť. Uvedomil som si aké možnosti nám dáva FB pixel. Skutočne dobrá práca a dobré myšlienky. Ďakujem.“

Zoltán Rácz
podnikateľ
onlinestavba.sk

Martin rob ďalej to, čo robíš a ako to robíš

„Tento seminár mi pomohol nastaviť si reklamu , vytvoriť rôzne publiká, stratégie a navyše som si uvedomila, že FB Pixel mi nefunguje, ako má. Seminár je veľmi praktický a názorný. Vytvorenie kampane a reklamy nieje len o mechanickom klikaní, ale o logickom myslení a vytvorení si vlastnej stratégie.

Martin rob ďalej to, čo robíš a ako to robíš. Ešte by som ocenila aj iné semináre o Google Analytics, čo tam treba sledovať, ako to sledovať a nastaviť.“

Lucia Veselová
www.dobrunoc.eu

Každý kto podniká, tento kurz potrebuje

„Páčilo sa mi, že sme dostali tlačené materiály. Tiž sa mi páčilo, že bol priestor na vlastné otázky, na ktoré ste sa naozaj snažili odpovedať. Tieto témy určite sú aktuálna problematika. Každý kto podniká, tento kurz potrebuje. Uvedomil som si vytváranie cielových skupín a info o FB pixeli. Mám záujem o seminár o YouTube a aj o Instagrame a dúfam, že budú čo najskôr.“

Simona Lukačovičová
obchodník
www.zanela.sk

Uvedomenie si FB pixelu bol pre mňa najväčším prekvapením

„Tento seminár mi pomohol v tvorení reklamy inak ako len holou reklamáciou a progagovaním príspevku. Naučila som sa veľa praktických vecí. Uvedomenie si FB pixelu bol pre mňa najväčším prekvapením. Ďakujem!!!“

Eva Zábrodská
Health coach
www.evazabrodska.trenerzdravia.sk

Vďaka tomuto semináru som posunul svoje podnikanie o level vyššie

„Vďaka tomuto semináru som objavil nové možnosti predaja a posunul svoje podnikanie o level vyššie. Netreba sa báť spustiť viac reklám. Martin, robíš to dobre J!“

Igor Matejovský
www.intrastshlasenie.sk

Jasný návod, jako delat reklamu

„Rozšířila jsem si schopnosti v reklamě. Popsala by jsem to jako jasný návod jako delat reklamu. Zistila jsem, že FB reklama má hodne vecí v pozadí a prekvapil mě FB pixel. Děkuji, děkuji, děkuji!!! J!“

Nikola Hrievaková
nutriční kouč

Ušetríte ČAS!!! -aj peniaze.

"Vďaka semináru YouTube mám teraz kompletný prehľad ako začať na YouTube. Rozšírila som si svoj profil o ďalší kanál. Ušetríte ČAS!!! -aj peniaze. Som prekvapená z toho, akým spôsobom sa dá video dostať do popredia, keď sú ľudia leniví ďalej čítať. Zistila som ako osloviť väčší počet ľudí. Školenie aj školiteľ boli super. Stručné, jasné, konkrétne a s úsmevom. Ďakujem! :)"

Eva Cabániková
Kouč kvanotvého seba rozvoja
www.evacabanik.sk

 

Seminár môže výrazne pomôcť marketingu

"Tento YouTube seminár odporúčam kvôli veľa konrétnym návodom. Môže výrazne pomôcť marketingu. Prekvapená som bola zistením, že je to vlastne oveľa jednoduchšie ako som si myslela. Ďakujem, ďakujem, ďakujem!"

Lívia Meszárosová
terapeut
 www.studiolivia.sk

 

Ste úžasní a plní energie! Aj ja budem teraz taký!

"Seminár mi otvoril oči ohľadom toho ako funguje YouTube a čo všetko sa za tým skrýva. Zistila som, že tvorba videa spočíva v prvom rade v našej mysli a v tom ako sa na to nastavíme. Ste úžasní a plní energie! Aj ja budem teraz taký!"

 

Lukáš Samko
podnikateľ 

Seminár bol skvelý s množstvom informácii a odpoveďami na otázky

"Na seminár YouTube sa dozviete od A po Z ako tvoriť videa a ako ich zviditeľniť. Natáčať a nevedieť ako tie videá zviditeľniť je iba hra. Jednoduché technické znalosti a nastavenie videa podľa určitých kritérii a video je omnoho viac pútavé a tým viac sledovanejšie. Seminár bol skvelý s množstvom informácii a odpoveďami na otázky.  Rada sa ho zúčastním aj nabudúce.

Dan Absolonový
www.pessympatak.sk

Odporúčam pre odbornosť, obraznosť a prehľadnosť

"Seminár mi pomohol v zorientovaní sa vo FB, som úplný začiatočník. Odporúčam pre odbornosť, obraznosť a prehľadnosť. Martin je super, nech pokračuje s takýmto nasadením a zápalom."

Renáta Varablová
Prírodná kozmetika, Aromaterapia

Napriek tomu, že sa FB venujem veľmi dlho, naučila som sa viacero nových vecí.

"Uvedomil som si, že treba pozývať lajkujúcich ľudí na stránku. Napriek tomu, že sa FB venujem veľmi dlho, naučila som sa viacero nových vecí. Zistila som, že písaniu článkov sa vyhnúť len ťažko. Ďakujem, si super!"

Barbora Kubíková
www.presetieranie.sk

Veľmi odborný a praktický seminár. 

"Stovky hodín som sa učil FB stránky systémom pokus - omyl. Dnes som nastúpil na síce dlhú, no správnu cestu. Veľmi odborný a praktický seminár. Martin, pokračuj ďalej!"

Marián Jelínek
www.svietidla-eshop.sk

Rotačný guľomet podnetov, ktorému sa nikdy neminú náboje; to je skutočný Martin Mažár

 Je zriedkavé stretnúť človeka, ktorý chce posúvať hranice svojej profesie a svojho teamu dobrovoľne a urputne vpred. Je priam neuveriteľné stretnúť človeka, ktorý ich navyše posúva s takou vnútornou motiváciou a zápalom pre vec ako Martin Mažár. Každý kto mal šancu pracovať s Martinom potvrdí, že neubehol ani týždeň bez toho, že by neprišiel s nejakou inováciou alebo kreatívnym nápadom ako veci posunúť. Jeho silná vnútorná energia ho neustále poháňa vzdelávať sa, študovať trendy a bedlivo pozorovať okolie. Kvôli skvelým prezentačným zručnostiam vám navyše Martin novinky predostrie tak, že sa neviete dočkať ich implementácie. Rotačný guľomet podnetov, ktorému sa nikdy neminú náboje; to je skutočný Martin Mažár.

referencia na Martina MažáraFilip Vítek
Building CRM & BigData innovations, Medirox software solutions

Martina vnímám jako nadšence a hledače spojení sociálních sítí a obchodu

"Martina vnímám jako nadšence a hledače nových spojení sociálních sítí a obchodu. Jeho pokora, vysoké ambice a okamžité realizace jej odsuzují k úspěchu. Je pro mě radost s Martinem spolupracovat."

Libor Vilim
tréner, kouč pre obchodné firmy

It was a great experience working with Martin

"It was a great experience working with Martin. He sees the sale as a part of the whole marketing process and he is an expert on consumer behaviour. Martin focuses on modern methods of sale and uses the power of the Internet. I find his methods inspiring."

referencia na Martina MažáraEva Špirková,
Siky Gardens Heaven, s.r.o.

Začalo ma kontaktovať niekoľko násobne viac klientov ako predtým, dosiahol som to, o čom som sníval

Ako finančný sprostredkovateľ pracujem od roku 2005. Už od začiatku ma nebavilo telefonovať klientom a oslovovať cudzích ľudí. A práve preto som vždy hľadal spôsoby ako rozbehnúť podnikanie tak, aby mi klienti volali sami. Za toto obdobie som si vyskúšal mnoho ciest a spôsobov, aby som zistil čo funguje a čo nie.

V roku 2008 som si založil webovú stránku, ktorá ma trošku zviditeľnila na webe. No reálny prínos bol mizivý. Bol som rád, ak sa mi vďaka webu ozval 1 klient za niekoľko mesiacov. Niekedy to bolo viac, niekedy menej, ale celkovo to bola bieda.

V lete 2013 som absolvoval kurz „Predaj Naruby“, v ktorom som dostal kompletný návod ako si urobiť webovú stránku a aké aktivity na jej podporu spraviť, aby reálne prinášala klientov a zarábala peniaze.

Spočiatku som trocha váhal, a až po niekoľkých mesiacoch som sa pustil do práce. Spravil som si nový web www.expertnafinancie.sk, ktorý som urobil presne podľa návodu z kurzu „Predaj Naruby“. Urobil som všetko, čo mi Martin povedal a spravil som aj také veci, ktorým som na začiatku nerozumel a nedávali mi zmysel hneď.

Aj vďaka novej webovej stránke ma začalo kontaktovať niekoľko násobne viac klientov ako predtým. Za necelé 2 týždne som si spravil presnú štatistiku. Oslovilo ma 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby. A to prebehli len 4 mesiace od jej spustenia. Dosiahol som to, o čom som sníval už od začiatku svojej kariéry. Klienti ma oslovujú sami a takto sa mi to naozaj veľmi páči.

Jaroslav Ilek
regionálny riaditeľ, Fincentrum

Veľká spokojnosť, vždy všetko vysvetlené aj pre neprofíkov

"Veľká spokojnosť, vždy všetko vysvetlené aj pre neprofíkov, určite odporúčim ďalej a budem pokračovať v zdokonaľovaní. Vďaka, Martin"

Veľmi pekne vám ďakujem za super rady

"Inak sa vám aj pochválim, včera ráno som posielal prvé maily s článkom, spolu s receptami (nebol to  predajný mail) a hneď na to, sa mi ozvala zákazníčka, že má záujem o výrobky :). Som veľmi rád a veľmi pekne vám ďakujem za super rady."

Pavol Polaček,
Obchodný konzultant, Zepter

Každé euro, ktoré som investoval do školenia, sa mi 10 násobne vrátilo. A to som len na začiatku

"Na začiatku musím povedať, že som nemal vzťah k sociálnym sieťam. Myslel som si, že čas strávený práve na FB je strateným časom.  A práve po konzultácií s Martinom Mažárom som sa začal o FB zaujímať viac. Mal som obavy či to zvládnem, či niečo nepokazím. Na základe jeho jednoduchých rád som si vytvoril Fanpage. Pochopil som, že na FB môžem strácať čas, ak chcem, ale na druhej strane môžem čas na FB stráviť tým, že posuniem svoje podnikanie výrazne dopredu. Som ešte stále len na začiatku, použil som len základne rady od Martina, ale už teraz mi FB prináša nových klientov a hlavne aj nové objednávky. Po absolvovaní kurzu od Martina Mažára rožširujem svoje pôsobenie aj ďalej a v krátkej dobe spustím aj webovú stránku. Je to hlavne preto, že každá rada ktorú mi dal, mi priniesla vždy obrovský posun v mojom podnikaní. Oceňujem hlavne Martinov skvelý prístup, jednoduché návody (všetky návody sú krok po kroku, tak že ich zvládne aj laik) ale hlavne po odbornej stránke to nie je teória ale konkrétne veci, ktoré má on sám vyskúšané v praxi a hlavne FUNGUJÚ. Jeho kurz odporúčam všetkým, ktorí uvažujú o tom, že začnú niečo robiť na internete. Mne osobne každé euro, ktoré som investoval do jeho školenia, sa mi 10 násobne vrátilo. a to som len na začiatku 🙂 Martin ďakujem, bolo mi cťou a určite sa prihlásim na ďalší kurz."

Peter StankovskýPeter Stankovský
tréner a konzultant, Akadémia úspechu

Investícia vložená do školenia sa mi vrátila

"Vďaka Martinovi a jeho kurzu Predaj naruby som sa odhodlal používať vo svojej poisťovacej praxi aj internet a vytvoriť si svoju web stránku. Tvoril som ju od augusta 2013 postupne, ako pokračoval kurz. Aj po jeho skončení mi Martin poskytoval svoje rady na vylepšení svojho webu a do súčasnej podoby som ho dal až v polovici novembra 2013.

Tento kurz mi pomohol nielen v internetovom svete - (mám za sebou prvý predaj klientovi, ktorého som získal vďaka svojmu webu a druhý pred podpisom), ale najmä v reálnom - lebo základné zásady, ktoré mi prízvukoval platia všade.Viem, že investícia vložená do tohto školenia sa mi už vrátila, lebo okrem klientov získaných z webu, som uzatvoril zmluvy aj nerozhodným klientom, ktorých verím presvedčila aj moja web stránka, nakoľko niektorí aj potvrdili, že moje web stránky už videli.

Zo svojimi klientmi som nemohol byť v pravidelnom a častom kontakte, ale vďaka emailu a článkom na webe to ide, ako keby som mal len jedného klienta. A tak mi nové obchody s klientmi, u ktorých už mám poistné zmluvy a emailový kontakt neuzatvárajú iný obchodníci, ale já sám."

Ing. Vladislav Hofrík
poradca pre poistnie, Allianz Slovenská poisťovňa

Zarobil som 10x viac ako pred tým

Predaj cez telefón je pre mňa obrovská výzva, možno tá najväčšia v podnikaní. Našťastie existujú inteligentnejšie techniky ako predávať cez telefón a nebyť pri tom za vola. Jedným z najväčších odborníkov na predaj cez telefón v Čechách a na Slovensku je jednoznačne Martin Mažár. Martin Mažár je zároveň mojím kamarátom.

Keď som pred niekoľkými mesiacmi riešil jednu moju telefónnu kampaň, okamžite som volal Martinovi. Povedal som mu, že potrebujem jeho pomoc, čo mám robiť. Martin si ma vypočul a potom mi dal návod od slova do slova, čo mám tým zákazníkom do telefónu hovoriť.  Ja som sa tým začal riadiť a výsledok ma doslova ohromil. Zarobil som 10x viac ako pred tým. Za to mu obrovsky ďakujem. ĎAKUJEM Martin.

Ján Furiš, 
zakladatel webu Multilevel-Marketing.cz

Ohromil tvoj fundovaný prístup, vedomosti ako aj výklad k téme

"Martin, chcem sa Ti týmto poďakovať za záchranu 3 zmlúv životného poistenia, pretože klient si potreboval okrem mojej verzie vypočuť ešte niekoho iného. Vybral som si ťa preto, lebo som bol na tvojom školení životného poistenia a môžem povedať, že ma ohromil tvoj fundovaný prístup, vedomosti ako aj výklad k uvedenej téme. Plne sa to potvrdilo aj pri stretnutí s klientom, ktorý miesto toho, aby poistky zrušil, odchádzal spokojný, s odhodlaním ďalšieho navýšenia pripoistení."

Rudolf Cisárik
Najlepší obchodník v predaji životného poistenia v Allianz group v strednej a východnej Európe 

 Díky za skvělý kurz 

Mám pro vás dva způsoby, jak zviditelnit vaše podnikání. Vezměte bednu, doneste jí na náměstí, postavte se na ní a hodně hlasitě vykřikujte o vašich službách nebo produktech. Po chvilce přijdou strážníci, dají vám pokutu, která vás vyjde levněji, než kdybyste si to místo oficiálně pronajali. Nevím sice, kolik získáte tímto způsobem platících klientů, ale jedno vám zaručuji – strhnete na sebe pozornost!

Ten druhý způsob není možná tak atraktivní, ale také funguje. Založte si na Facebooku osobní profil a sdílejte se svými přáteli informace o tom, v čem jste experty. Zaručuji vám, že nebude trvat dlouho a lidé vás budou prosit, abyste jim prodali svou službu nebo produkt! Díky za skvělý kurz Martine!

Ján Furiš, 
zakladatel webu Multilevel-Marketing.cz

Som bližšie k zákazníkom a práca s nimi  je pre mňa zmysluplnejšia

"Chcem sa Vám poďakovať za kurz Predaj Naruby Premium. Postupne pracujem na vlastnom webe. Priznám sa, že je toho dosť, ale pri prieskume konkurencií je vidieť, že to ma zmysel. Teda na kurze som sa naučil pozerať na konkurenciu ale aj na ďalších partnerov z nového odbornejšieho uhla. Získane poznatky posúvam ďalej mojím kolegom a priateľom z oboru predaja a marketingu. Vďaka kurzu som si doplnil ďalšie potreby zákazníkov. Teraz som bližšie k zákazníkom a práca s nimi  je pre mňa zmysluplnejšia."

Igor Koštial predaj naruby preferenciaIgor Koštiaľ,
Key Account Manager

Kurz FB Naruby je neskutočne skvelý projekt

"Kurz FB Naruby je neskutočne skvelý projekt. Ani som netušila, čo všetko Facebook dokáže. Vďaka vám Martin, to už teraz viem a uľahčuje mi to množstvo práce. Hlavne šetrí veľa času. Ďakujem."

Martina Baníková Pišuthová, 
manažér, Broker Service Group s. r. o.

Kurz sa mi veľmi páčil

"Kurz sa mi veľmi páčil. Návody vo videách mi pomohli rýchlo a jednoducho upraviť môj profil, ktorý postupne začínam využívať aj pre svoje podnikanie ako hypotekárny špecialista. Najviac ma zaujala časť automatického plánovania príspevkov pomocou aplikácií a techniky ako vyvolať záujem."

Miroslav Macejko
hypotekárny špecialista

Super, skvelé, vynikajúce

"Super, skvelé, vynikajúce. Včera som si vypočula 4 modul kurzu Facebook Naruby a veľmi pekne ďakujeme za to, čo ste nás naučili."

referencia na Martina MažáraJarmila Pruknerová

Funguje to!

"Ahoj Martin, ten Tvoj kurz Predaj Naruby čo som si pred časom kúpil a absolvoval, ten mi dáva zabrať. Myslím to skutočne v dobrom, aj keď sa to tak možno nebude na prvý pohľad zdať. Tak intenzívne som nepracoval ani na začiatku 90. rokov. Ani som si nemyslel, že ma to - teda online marketing bude baviť. Ale to ma stále ženie vpred. Každý článok, každá zmena na stránke a to stále dookola, no roboty ako na kostole. Martin a vieš, kto za to môže? TY! A teraz mi pošleš ťahák, ďalšia práca .... no idem si ho naštudovať. A vieš, čo je na tom všetkom najlepšie? Že to funguje. Ďakujem, som rád, že som Ťa spoznal a že som si kúpil kurz."

Miro

Veľmi mi Tvoja rada pomohla. Už teraz vidím pokrok

"Ahoj Martin, ďakujem za pomoc. Veľmi mi Tvoja rada pomohla. Idem podľa Tvojich rád. Dnes čakám druhý modul, aby som mohol pokračovať. Som rád, že som sa prihlásil na kurz FB Naruby. Už teraz vidím na svojej FCB pokrok. Vyzerá to omnoho lepšie a profesionálnejšie ako predtým. Teším sa na ďalšie pokračovanie."

Ján

Poslúchol som tvoju radu a malo to úspech

 "Ahoj Martin, pred viac ako rokom sme si spolu písali. Mal som vtedy problém s volaním a chodením do firiem, samozrejme zlý pocit. Chcem sa poďakovať. Poslúchol som tvoju radu a snažil som sa zaviesť pravidelnosť, ako si mi radil. Malo to úspech."

Marián

Vďaka kurzu mi konečne začala stúpať návštevnosť fanpage aj stránky

"Vďaka kurzu Dokonalá fanpage som sa naučila veľa nových vecí. Pred zakúpením tohto kurzu som robila veľmi veľa vecí nesprávne a hlavne mnoho vecí nevyužívala, čo bola veľká škoda. Vďaka tomuto kurzu mi konečne začala stúpať nielen návštevnosť mojej fanpage, ale aj mojej stránky. Celý kurz je robený prostredníctvom videí, takže hneď vidíte, ako máte správne postupovať a nemusíte čítať množstvo článkov, kým niečo správne nastavíte. Kúpu tohto kurzu určite odporúčam, pretože získate veľa veľmi cenných rád, a navyše ušetríte kvantum času."

Hlavne jeho príčinou som za posledných päť rokov ocenený top obchodník

Martina Mažára som spoznal v novembri 2008, keď som sa zúčastnil prvýkrát jeho školenia. Od začiatku mi "nedal vydýchnuť" a nemal som ho moc rád :-). A práve jeho neodbytnosť, profesionalizmus, trpezlivosť a vynaliezavosť mi dala ten správny smer, skrátka to bola cesta ako "to pôjde". Mal pravdu, keď nám vravel, čo je to naj a naopak čoho sa treba vystríhať.

Neskôr keď som stratil náboj a takú tú dravosť, bol to zase práve Martin, ktorý mi dal ten správny impulz, aby moja kariéra pokračovala tým správnym smerom. Hlavne jeho príčinou som za posledných päť rokov ocenený top obchodník vo svojej práci na Slovensku. Martina Mažára môžem vrelo odporučiť všetkým firmám, alebo jednotlivcom, ktorý stratili vo svojej práci "drive",alebo naopak potrebujú sa naučiť veci, ktoré tu používa iba málo obchodníkov a naopak v zahraničí sa používajú už nejaké tie roky.

Martin vie dať obchodníkom ten správny smer a spraviť z nich top. Čo má v konečnom dôsledku dopad aj na úspešnosť a výsledky aj vašej firmy! Martin je skrátka profesionál, do ktorého rúk by som zveril svoju firmu.

Branislav Blažíček
Najlepší obchodník univerzálnej siete, Allianz Slovenská poisťovňa

Martinovo postupy nejen že přivádí nové klienty, ale navíc zvyšují i vaši prestiž

"Kurz Facebook naruby mne překvapil svou praktičností a množstvím zcela konkrétních rad a návodů. Již dlouho sleduji online kurzy a zvláště na téma marketingu na sociálních sítích, a doposud žádný z nich neměl takovou užitnou hodnotu. Nejenže se v něm Martin Mažár podělil o své kvalitní know how uznávaného experta na prodejní techniky, ale především o svou vlastní zkušenost, kdy si v praxi vyzkoušel, co mu jak funguje, a co ne. Martinovo postupy nejen že přivádí nové klienty, ale navíc zvyšují i vaši prestiž před jinými. Kurz je mi velkým přínosem. Cením si ho o to více, že se nejedná o těžce aplikovatelnou teorii, ale o něco, co může použít snadno každý. Určitě doporučuji každému!"

Petr Pavlíček referenciaPetr Pavlíček, 
networkér a online marketér

Martinove rady fungujú na 100%

"Mám rada, keď rady fungujú. A tie Martinove fungujú na 100%. Vďaka jeho rade, aby som na vzdelávanie a pomáhanie zákazníkom využila emailový systém, som so svojimi zákazníkmi oveľa častejšie (aj s tými, ktorí sú v zahraničí). Je to úžasná „leveridž“. A pekne sa to odráža aj na našom obrate."

Zuzka Bašová, 
networkér Nu Skin

Môžem bez akýchkoľvek pochybností povedať, že naozaj to funguje

"Ešte v lete 2012 mi Martin porozprával o novom spôsobe „priťahovania zákazníkov“. Pravdou je, že som nebol s tým 100% stotožnený. Nový revolučný spôsob predaja vyzeral veľmi jednoducho a neveril som, že môže fungovať. Čo ma nakoniec presvedčilo? Okrem vysokej  návštevnosti Martinových stránok aj to, že mu prichádzali ponuky na spoluprácu od veľkých renomovaných spoločností a od svetovo uznávaných odborníkov na predajné techniky. V januári tohto roku som si založil vlastný web www.odbornyporadca.sk venovaný životnému poisteniu. Po polroku návštevnosť mojich stránok prekročila 1000 unikátnych návštevníkov. Mesačne sa na mňa obráti 6 až 8 ľudí so žiadosťou na odbornú radu v oblasti životného poistenia, ako aj s otázkami na poistné zmluvy, ktoré už majú alebo plánujú uzavrieť. Práve preto dnes môžem bez akýchkoľvek pochybností povedať, že naozaj to funguje :o)"

Rastislav Mažár,
finančný agent a expert na životné poistenie, Allianz Slovenská poisťovňa

Kurz můžu s klidným svědomím doporučit

"Kurz FB Naruby můžu s klidným svědomím doporučit všem finančním poradcům, kteří chtějí pracovat kvalitně a dlouhodobě. Facebook jim poskytuje možnost, jak o sobě dát vědět s využitím funkcí, které téměř nikdo nezná a které Martin Mažár ve svém kurzu učí. Sám jsem zcela jinak nastavil svůj profil a začal používat cenné rady, které jsem se v kurzu FB Naruby dozvěděl. Víte, jak najít nové klienty? A jak zařídit, aby vám zavolali sami? V tomto kurzu se dozvíte! Jak jsem se z vlastní zkušenosti přesvědčil, tak to, co Martin učí, tak i sám používá."

Radoslav Černý,
expert na osamostatnění

Školenie bolo pre mňa veľmi užitočné

"Školenie o online maketingu a sociálnych sieťach bolo veľmi užitočné, v priebehu pár hodín som sa dozvedel veľa užitočných a šikovných rád. Zámer vytvoriť si facebookovú stránku som mal už niekedy v roku 2012, ale keďže som s tým nemal skúsenosti, tak som sa k tomu nedostal. Po vašom školení to bola otázka pár hodín, kým som si stránku vytvoril, nastavil a celé to spustil. Školenie bolo pre mňa veľmi užitočné. Po týchto skúsenostiach by som školenie o online marketingu odporučil každému profesionálovi. Aj tomu začínajúcemu to môže pomôcť rozšíriť informáciu o tom, čo robí a čo poskytuje."

František Jablonovský, 
Finančný konzultant, Partners Group SK

Rady a informácie, ktoré som získala sú na nezaplatenie

"Kurz FB Naruby, ktorý som nedávno absolvovala, bol pre mňa obrovským prínosom. Kurz je nastavený tak, že obohatí každého. Je úplne jedno, či ste len za začiatku podnikania alebo už máte svoj obchod pekne rozbehnutý.Martin poradí, ako získať viac zákazníkov, a aké techniky pritom použiť. Ďalej, ako sa správať a to nielen na Facebooku, ale aj v reálnom živote, aby vás ľudia začali vnímať ako odborníka. Rady a informácie, ktoré som získala sú na nezaplatenie. Martin je super školiteľ a jednotlivými prechádza veľmi logicky a zrozumiteľne. Ďakujem za všetko nové, čo sa sa dozvedela a začínam aplikovať v praxi. Veľmi kvalitne strávený čas!"

Lucia Žoldáková, 
marketing executive

Kurz splnil všetky moje očakávania

"Martinov kurz FB naruby splnil všetky moje očakávania. Kurz FB naruby má niekoľko modulov, v ktorých Martin prehľadným spôsobom rozoberá možnosti, ktoré facebook ponúka. Dozvedel som sa veľa hodnotných informácií a tipov, o ktorých som doteraz nevedel. V kurze sa napr. dozviete, ako si na facebooku budovať značku experta a čo robiť, aby vám klienti volali sami. Poznatky z kurzu sa ľahko aplikujú do praxe. Každému, kto sa chce naučiť používať facebook tým správnym spôsobom, môžem kurz FB naruby len odporučiť. Ďakujem Martin."

Dušan Daniel,
networkér, bloger, autor blogu o MLM

Naučila som sa konkrétne kroky ako postupovať od založenia až po získanie prvej tisícky fans

“Takto pred rokom som FB používala na bežné účely a nevedela som vôbec ako spravovať fanpage, aby mala nejaké výsledky.

Najviac mi dala samozrejme spolupráca s tebou a tvoj kurz Kráľ fanpage premium, kde som sa naučila konkrétne kroky ako postupovať od založenia až po získanie prvej tisícky fans.

No najdôležitejšie je aplikovať tieto veci ihneď do praxe a vydržať.

So svojou fanpage som začala v júli. Bolo to dennodenné postovanie, veľmi ma to bavilo a myslím, že aj preto výsledky prišli veľmi rýchlo. Dnes je na mojej fanpage cez 2350 sledovateľov. Čomu sa veľmi teším”

Nikol Bačovská rozhovor Facebook fanpage

Nikol Bačovská
špecialistka na zmenu životné štýlu, Forever Living Products
(zobraziť originál referencie)

Rady, tipy a triky, ktoré Martin Mažár prezentoval, mali hlavu a pätu

"Zúčastnil som sa školenia o sociálnych sieťach a musím povedať, že rady, tipy a triky, ktoré Martin Mažár prezentoval mali hlavu a pätu. Už len zamakať, vyplniť a nastaviť profily, aby zmagnetizovaní klienti sami prichádzali."

Michal Makovník, 
osobný finančný konzultant, Broker Consulting a. s.

Rady, tipy a triky, ktoré Martin Mažár prezentoval, mali hlavu a pätu

Dobrý deň, prajem, pozrel som si vaše video školenie a bolo priam fantastické, aspoň pre mňa. Pracujem ako obchodník iba mesiac a robí mi problém telefonovanie. Prevažne sa jedná o studené kontakty.

Ladislav Nagy referencia Martin MažárLadislav Nagy,
obchodník

Otvoril mi oči, ako odborník na marketing pre finančníkov na internete mali hlavu a pätu

"Dobrý deň, pána Mažára som spoznal náhodou keď so blúdil po internete. Vtedy som ani netušil, ako mi pomôže. Absolvoval som jeho Predaj Naruby a Predaj Naruby Premium. Otvoril mi oči, ako odborník na marketing pre finančníkov na internete. Dôležité informácie k veci, ako pokračovať v rozširovaní nových klientov a v starostlivosti o už získaných ma opäť posunuli o krok vpred. Pokiaľ plánujete rast vo svojom biznise, určite odporúčam dôležité rady od pána Mažára."

Marek Jurica
OVB Allfinanz Slovensko a. s

Úžasné know-how ako zabezpečiť, aby nám klienti volali sami

"Absolvoval som Martinove školenie na sociálne siete Facebook a Linkedin. Môžem povedať, že Martin vlastní úžasné know-how ako zabezpečiť, aby nám klienti volali sami!" 

Igor Skýpala
Oblastný riaditeľ, Fincentrum a. s.

Kurz mi dal viac, ako som čakala

"Začala som sa zaujímať o finančné sprostredkovanie. Vzhľadom na to, že som bola na začiatku tohto druhu podnikania a všetko mi robilo problém, tak som hľadala spôsoby, kde ma ľudia budú hľadať sami. Áno, mala som veľké obavy, či je to pre mňa, či to zvládnem... Ale, ako išiel čas a išla som pekne krok po kroku, tak môžem povedať, že je to super. Medzičasom som sa naučila telefonovať. Ak aj ľuďom telefonujem a nepotrebujú moje služby, tak si pýtam ich e-mail a pekne im posielam články, kde sú odkazy na môj web. Takto hneď neprichádzam o potencionálneho klienta. O nejaký čas sa im ozvem s ponukou. Som veľmi rada, že som absolvovala tento kurz. Dal mi viac, ako som čakala."

Lenka Vraštiaková Frielichová, 
Finančný odborník

Je to skvelý produkt

"Aj keď mám kvôli návalom roboty problém nájsť si čas a prejsť celý kurz "Návštevnosť Naruby Premium", už z prvých zhliadnutých videí a názvov tých ďalších môžem povedať: Je to skvelý produkt!"

Peter Juriga
grafické štúdio

Zaujali ste ma svojimi vedomosťami, skvelými tipmi na predaj

"Zaujali ste ma svojimi vedomosťami, skvelými tipmi na predaj. Dokonca veľa z nich som dala do praxe a pomohli 🙂 "

Eva Putyerová,
Mary Kay

Považuji Tě za internetového mága

"Martine, koupil jsem si Tvůj kurz, učím se od Tebe, považuji Tě za internetového mága. Poznal jsem Tě v kurzu Pavla Fary Milionový poradce, snažím se dělat vše, jak to učíš a ono to začíná fungovat."

Josef Hanáček,
finančný poradca 

Martin, od TEBA sa oplatí vzdelávať

"S pánom Mirom môžem iba súhlasiť. Toto je moderná psychológia 21. storočia...ľudia doslova prosia, aby mohli byť zákazníkom. A výsledok? Som vyťažená a obsadená až do apríla 2017. A to nepoužívam vôbec ani FB reklamy ani nemám zberač e-mailov momentálne, ani mi to nie je treba zatiaľ. Budem si musieť najať asistenta. Ďakujem Martin Mažár od TEBA sa oplatí vzdelávať. Si TOOOP!"

referenciaAndrea Urbašíková,
školiteľ NLP

Úplne super kurz a určite zvažujem aj ďalšie

"Kurz Dokonalá fanpage bol pre mňa veľkým prínosom. Ešte stále si prehrávam jednotilvé videá postupne z každého dňa a snažím sa načerpať nové skúsenosti. Pre mňa to bol úplne super kurz a určite zvažujem aj ďalšie. Ešte raz ďakujem"

V kurze som našla veľa dobrých informácií

"Kúpila som si kurz Dokonalá fanpage, našla som v ňom veľa dobrých informácií, hlavne pre mňa, keďže som začiatočník a nie veľmi technický typ. Ďakujem"

Iveta Lešňanská
ALSES,sro. - práca pre opatrovateľky a zdravotné sestry
(zobraziť originál referencie)

Kurz bol pre mňa veľmi prospešný

"Martin, tvoj kurz Dokonalá fanpage bol pre mňa veľmi prospešný. Nakoľko čerpám z tvojich námetov už vyše roka, dalo mi to ucelený obraz o tom, ako by mala fungujúca fanpage v konečnom dôsledku vyzerať. Podľa toho sme upravili našu FP. Ďakujem"

Informácie, ktoré výrazne vylepšili moju fanpage

"Vďaka online kurzu Dokonalá fanpage som sa naučila malé vychytávky, ktoré posunuli moju fanpage na vyšší level. Dostala som sa k informáciám, ktorým som predtým nevenovala pozornosť a ktoré výrazne vylepšili moju fanpage po vzhľadovej aj obsahovej stránke. Martin, vďka za túto možnosť, doporučujem."

Tvoj kurz mi pomáha

"Bol som tichý nepriateľ Facebook-u, snáď opodstatnene, snáď nie. Tento rok som začal pracovať ako predajca jednej nemeckej spoločnosti. V rámci "rozhýbania obchodov" som bol doslova donútený sa poohliadnuť po tom, ako to robia majstri. Tvoj kurz "3 zásadné chyby FB marketingu" som prijal s otvorenou náručou a pomáha mi. Otvoril som si Facebook-ovú stránku, nadväzujem kontakty a hľadám priateľov, ktorých v správny čas zoznámim s obsahom svojej práce. Ďakujem Ti."

Ján Polák
predajca