Prečo vám klientov preberá konkurencia a ako sa proti tomu chrániť?

Stáva sa vám, že vám vašich klientov preberá konkurencia? Stáva sa vám, že príde obchodník z konkurencie za vašim klientom, povie mu, že váš produkt nie je dobrý a klient buď zruší zmluvu s vami alebo začne odoberať produkty od vašej konkurencie? Ak áno, tak toto video je určené pre vás.

Vo videu sa dozviete, čo je príčinou, prečo vám klientov preberá konkurencia a taktiež ako docieliť, aby vám ich už nepreberali a vy ste si udržali svoju klientelu. Pozrite si preto toto krátke video.

[Video] Prečo vám klientov preberá konkurencia?

Automatizované nástroje na rozosielanie emailov:

www.e-konzultant.sk – pre finančných poradcov

www.smartemailing.cz – všetkých obchodníkov a podnikateľov

Ak sa vám video páčilo, dajte mu “Páči sa mi”. Urobíte mi s tým radosť 🙂 Milujem “like” 🙂 Ak už využívate email vo svojom biznise, tak sa podeľte so svojimi skúsenosťami. Ďakujem.

Martin je tréner a mentor v oblasti inovatívneho predaja a online marketingu. Jeho cieľom je naučiť obchodníkov a podnikateľov využívať online marketing a moderné nástroje predaja vo svojej praxi. Je zástancom čestného a moderného predaja.
Komentáre
  1. Marta Melichova píše:

    Ahoj Martin,

    vyborne video, dakujem. Vynikajuci napad poslat klientom personalizovany mail na Vianoce! Pripomeniem sa im a zaroven mozem dat vernostnu zlavu.

    Marta

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.