ONLINE KURZY

ONLINE KURZ

KRÁĽ FANPAGE PREMIUM

V online kurze vám odhalím overené stratégie úspešných fanpage. Vďaka nim si vytvoríte fanpage, ktorá získava fanúšikov, ale aj platiacich klientov. Facebook je miestom pre skutočný príjem, nielen na zbieranie lajkov.

ONLINE KURZ

FACEBOOK REKLAMA PO LOPATE

Chcete z vašej fanpage vyťažiť čo najviac? Začnite využívať Facebook reklamu – zbraň najväčšieho kalibru. Sami si nastavíte účinnú reklamu, ktorá vám zarobí viac peňazí. Aj keď ste začiatočník, určite si s tým poradíte. Stačí postupovať podľa jednoduchého a zrozumiteľného návodu, ktorý nájdete práve v tomto online kurze.

ONLINE KURZ

PSYCHOLÓGIA PREDAJA ONLINE

Ak na internete nevyužívate psychológiu predaja, tak robíte obrovskú chybu. Psychológia predaja je to, čo priláka potenciálnych klientov a premení ich na spokojných platiacich klientov. 

ONLINE KURZ

FB NARUBY

Online kurz zameraný na využívanie osobného profilu na Facebooku. Naučíte sa, ako si pomocou neho vybudovať meno, povedomie o tom čo robíte a najmä získavať množstvo nových klientov bez nepríjemného telefonovania. 

ONLINE KURZ

DOKONALÁ FANPAGE

Online kurz Dokonalá fanpage je návod, vďaka  ktorému si svoju fanpage nastavíte tak, aby vyzerala čo najviac dôveryhodne a na potenciálnych klientov a fanúšikov zapôsobila. Pomocou neho si vyplníte dôležité údaje na vašej facebookovej fanpage.

ONLINE KURZ

PREDAJ NARUBY EXTRA

Vďaka online tréningu pochopíte, aký je rozdiel medzi webom a skvelým webom, ktorý skutočne zarába. Naučím vás, čo všetko musí web obsahovať, a ako ho ďalej promovať, aby si vás platiaci klienti našli. Spravte si z webu vášho najlepšieho predajcu. Vďaka overeným stratégiám a technikám to zvládnete.

ONLINE KURZ

PRVÁ STRÁNKA V GOOGLE

Chcete, aby sa vaše články zobrazovali na vyššie vo vyhľadávačoch, ako je Google? Ak áno, tak toto je kurz určený práve pre Vás.

E-BOOK

52 VZORCOV NEODOLATEĽNÝCH NADPISOV ČLÁNKOV

Nadpisy rozhodujú o tom, koľko ľudí si článok ho prečíta. Doprajte teda svojim článkom tie najšťavnatejšie nadpisy, ktoré ihneď zaujmú a presvedčia, aby si článok prečítalo čo najviac ľudí.

VIDEO ZÁZNAM ZO ŽIVÉHO SEMINÁRA

STRATÉGIE ÚSPEŠNÝCH FANPAGE

Naučte sa využívať stratégie úspešných fanpage vďaka kompletnému video zostrihu zo živého seminára s Martinom Mažárom. Celkový čas záznamu má takmer 6,5 hodiny a je rozdelený do 6 častí.