ONLINE WORKSHOP pre ľudí z MLM, poradcov a koučov:

Magický e-mail marketing

Praktický a jednoduchý návod, ako nechať klientov, nech sa vám ozvú sami s prosbou o pomoc alebo od vás nakúpia vďaka email marketingu

KALENDÁR PODUJATÍ S MARTINOM

24.2.2019

ONLINE WORKSHOP

MAGICKÝ ONLINE MARKETING

Chcete zarábať ešte viac vďaka email marketingu aj bez skúsenosti, veľkej emailovej databázy a webovej stránky a ste z MLM, pracujete ako poradca alebo kouč? Tak potom online workshop s názvom Magický e-mail marketing je určený práve pre vás. Získate na ňom praktický a jednoduchý návod, ako nechať klientov, nech sa vám ozvú sami s prosbou o pomoc alebo od vás nakúpia vďaka email marketingu 

Miesto: Onlie workshop (získate odkaz na pripojenie)

20.3.2019

STRETNUTIE SPOJENÉ S WORKSHOPOM

STRETNUTIE ONLINE LÍDROV naživo

Stretnutie Online lídrov je kombinácia workshopu s Martinom Mažárom a networkingom s ľuďmi, ktorí riešia online podnikanie. Workshop bude trvať približne 1,5 hodiny a získate  na ňom informácie a tipy, ako v online podnikaní zaujať klientov a byť presvedčivý, aby vám viac dôverovali a nakúpili od vás. Know-how vám odovzdá online podnikateľ a marketér Martin Mažár. Druhá časť stretnutia sa bude niesť v štýle voľnej diskusie a networkingu. Tu sa môžete svoje otázky pýtať nielen Martina, ale počas networkingu môžete zdielať aj svoje skúsenosti a radiť si aj s inými online lídrami na stretnutí.
 
Miesto a čas: Monsters cafe & bar, Bratislava od 17:45

27.3.2019

ŽIVÝ CELODENNÝ SEMINÁR

STRATÉGIE ÚSPEŠNÝCH FANPAGE pre rok 2019

Počuli ste, že Facebook už nefunguje na získavanie klientov tak ako kedysi? Omyl! Zistite, čo má facebook rád a začnite mu ti servírovať plnými priehrštiami. Prispôsobte sa zmenám, ktoré na Facebooku za posledný čas nastali, využite ich vo svoj prospech a klienti sa vám budú ozývať jedna radosť. Príďte na živý seminár a získajte podrobné informácie, aké stratégie na facebooku dnes fungujú a ako ich využiť vo vašom biznise. 

Miesto: Hotel Color***, Bratislava

10.4.2019

STRETNUTIE SPOJENÉ S WORKSHOPOM

STRETNUTIE ONLINE LÍDROV naživo

Stretnutie Online lídrov je kombinácia workshopu a networkingu s ľuďmi, ktorí riešia online podnikanie. Na workshope získate informácie a tipy od Michala Kopeckého, ktorý vám prezradí ako pracovať s číslami a narábať s cash flow, aby vaše podnikanie rástlo a uberalo sa správnym smerom. Okrem Michala Kopeckého na stretnutí nebude chýbať ani Martin Mažár. Druhá časť stretnutia sa bude niesť v štýle voľnej diskusie a networkingu. Tu sa môžete svoje otázky pýtať nielen Martina, ale počas networkingu môžete zdielať aj svoje skúsenosti a radiť si aj s inými online lídrami na stretnutí.
 
Miesto a čas: Monsters cafe & bar, Bratislava od 17:45