KALENDÁR PODUJATÍ S MARTINOM

19.11.2018

VYSTÚPENIE

NOC PREDAJA

Zistite ako správne predávať na Noci predaja. Spomedzi mnohých úspešných ľudí z praxe vám aj Martin Mažár odovzdá svoje tipy a know-how, ako mať viac klientov. 

Miesto: KC Dunaj, Bratislava

21.11.2018

o 13:00

ŽIVÉ VYSIELANIE

SMART TALK online lídrov s Dušanom KADLECOM

Dušan Kadlec je autorom blogu www.motivation-man.sk a bestselleru 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život. Jeho kniha získala 1. miesto v súťaži Panta Rhei Awards. V Smart talku Online lídrov sa s Dušanom budeme rozprávať o tom, ako začínal s podnikaním, na aké problémy a prekážky narazil, ako sa s nimi vysporiadal a dosiahol úspech. Dušan vám prezradí, akú úlohu má web v jeho podnikaní, ako získava návštevnosť a čo považuje za najdôležitejšie

Miesto: Fanpage Martin Mažár

22.11.2018

STRETNUTIE SPOJENÉ S WORKSHOPOM

STRETNUTIE ONLINE LÍDROV naživo

Príďte na živé stretnutie online lídrov a načerpajte nové know-how na tému Marketing na Facebooku na workshope s Martinom Mažárom. Spoznajte na stretnutí nových ľudí a zdieľajte s nimi svoje skúsenosti či otázky a tipy. 

Miesto: Monsters cafe & bar, Bratislava

25.11.2018

ŽIVÝ CELODENNÝ SEMINÁR

STRATÉGIE ÚSPEŠNÝCH FANPAGE PRE ROK 2019

Získajte know-how, ako získavať viac klientov z fanpage vďaka novým facebook stratégiám pre rok 2019. Na celoddennom smeinári získate podrobný návod, vďaka ktorému bude facebook vašim obľúbeným nástrojom na zvyšovanie príjmu.

Miesto: Hotel Color***, Bratislava

12.12.2018

STRETNUTIE SPOJENÉ S WORKSHOPOM

STRETNUTIE ONLINE LÍDROV naživo

Príďte na živé stretnutie online lídrov a načerpajte nové know-how na tému, vďaka ktorému získate 3x viac zákazníkov z internetu na workshope s Martinom Mažárom. Spoznajte na stretnutí nových ľudí a zdieľajte s nimi svoje skúsenosti či otázky a tipy. 

Miesto: Monsters cafe & bar, Bratislava

16.1.2019

STRETNUTIE SPOJENÉ S WORKSHOPOM

STRETNUTIE ONLINE LÍDROV naživo

Už 5. živé Stretnutie Online lídrov sa bude konať v januári 2019  a tenot raz sa bude niesť v duchu Social média stratégií pre rok 2019. 1,5 hodinový workshop s Martinom Mažárom a networking s novými ľuďmi, ktorý podnikajú na internete - na toto stretnutie sa jednoducho oplatí prísť 😉

Miesto: Monsters cafe & bar, Bratislava