ONLINE WORKSHOP pre ľudí z MLM, poradcov a koučov:

Facebook INAK

Praktický a jednoduchý návod, ako získavať klientov z Facebooku LEN pomocou osobného profilu

KALENDÁR PODUJATÍ S MARTINOM

27.3.2019

ŽIVÝ CELODENNÝ SEMINÁR

STRATÉGIE ÚSPEŠNÝCH FANPAGE pre rok 2019

Počuli ste, že Facebook už nefunguje na získavanie klientov tak ako kedysi? Omyl! Zistite, čo má facebook rád a začnite mu ti servírovať plnými priehrštiami. Prispôsobte sa zmenám, ktoré na Facebooku za posledný čas nastali, využite ich vo svoj prospech a klienti sa vám budú ozývať jedna radosť. Príďte na živý seminár a získajte podrobné informácie, aké stratégie na facebooku dnes fungujú a ako ich využiť vo vašom biznise. 

Miesto: Hotel Color***, Bratislava

1.4.2019

ONLINE WORKSHOP

FACEBOOK INAK

Nemáte fanpage, facebook skupinu alebo nechcete dávať peniaze do reklamy, ale viete, že na Facebooku sú vaši klienti a preto by ste ho na ich získavanie mali využívať aj vy? Neviete však ako začať? Tak potom sa pozrite online workshop s názvom Facebook INAK, vďaka ktorému sa konkrétne naučíte, čo, kedy a ako pridávať na váš osobný profil, aby ste získavali nových klientov bez otravovania a spamovania známych a bez toho, aby ste museli investovať čo i len cent do reklamy. 

10.4.2019

STRETNUTIE SPOJENÉ S WORKSHOPOM

STRETNUTIE ONLINE LÍDROV naživo

Stretnutie Online lídrov je kombinácia workshopu a networkingu s ľuďmi, ktorí riešia online podnikanie. Na workshope získate informácie a tipy od Michala Kopeckého, ktorý vám prezradí ako pracovať s číslami a narábať s cash flow, aby vaše podnikanie rástlo a uberalo sa správnym smerom. Okrem Michala Kopeckého na stretnutí nebude chýbať ani Martin Mažár. Druhá časť stretnutia sa bude niesť v štýle voľnej diskusie a networkingu. Tu sa môžete svoje otázky pýtať nielen Martina, ale počas networkingu môžete zdielať aj svoje skúsenosti a radiť si aj s inými online lídrami na stretnutí.
 
Miesto a čas: Monsters cafe & bar, Bratislava od 17:45