Aké sú skúsenosti ľudí, ktorí so mnou pracovali alebo boli na mojich školeniach?

 

Jaroslav Ilek referencie Martin Mažár

Ako finančný sprostredkovateľ pracujem od roku 2005. Už od začiatku ma nebavilo telefonovať klientom a oslovovať cudzích ľudí. A práve preto som vždy hľadal spôsoby ako rozbehnúť podnikanie tak, aby mi klienti volali sami. Za toto obdobie som si vyskúšal mnoho ciest a spôsobov, aby som zistil čo funguje a čo nie.

V roku 2008 som si založil webovú stránku, ktorá ma trošku zviditeľnila na webe. No reálny prínos bol mizivý. Bol som rád, ak sa mi vďaka webu ozval 1 klient za niekoľko mesiacov. Niekedy to bolo viac, niekedy menej, ale celkovo to bola bieda.

V lete 2013 som absolvoval kurz „Predaj Naruby“, v ktorom som dostal kompletný návod ako si urobiť webovú stránku a aké aktivity na jej podporu spraviť, aby reálne prinášala klientov a zarábala peniaze.

Spočiatku som trocha váhal, a až po niekoľkých mesiacoch som sa pustil do práce. Spravil som si nový web www.expertnafinancie.sk, ktorý som urobil presne podľa návodu z kurzu „Predaj Naruby“. Urobil som všetko, čo mi Martin povedal a spravil som aj také veci, ktorým som na začiatku nerozumel a nedávali mi zmysel hneď.

Aj vďaka novej webovej stránke ma začalo kontaktovať niekoľko násobne viac klientov ako predtým. Za necelé 2 týždne som si spravil presnú štatistiku. Oslovilo ma 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby. A to prebehli len 4 mesiace od jej spustenia. Dosiahol som to, o čom som sníval už od začiatku svojej kariéry. Klienti ma oslovujú sami a takto sa mi to naozaj veľmi páči.

Jaroslav Ilek, www.expertnafinancie.sk, Oblastný riaditeľ, Fincentrum

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Erik HoffmannMartin, Ty vieš, že u mňa si momentálne facebookový kráľ Slovenska :). To je ten, ktorý len nekecá, ale má aj skutočné výsledky s Facebookom ako marketingovým nástrojom.

Mnohí ľudia považujú Facebook len za zábavku a za “miesto, kde zabíjajú nudu”. Ty však dokážeš s ľahkosťou premeniť toto miesto na zdroj klientov. A naviac ešte väčšinu úloh automatizovať.  Wow! Odo mňa máš klik na modré “Páči sa mi to” 🙂

Erik Hoffmann, www.raketovyweb.sk, Špecialista na psychológiu predaja na internete

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Branislav Blazicek 1Martina Mažára som spoznal v novembri 2008, keď som sa zúčastnil prvýkrát jeho školenia. Od začiatku mi „nedal vydýchnuť“ a nemal som ho moc rád :-). A práve jeho neodbytnosť, profesionalizmus, trpezlivosť a vynaliezavosť mi dala ten správny smer, skrátka to bola cesta ako „to pôjde“. Mal pravdu, keď nám vravel, čo je to naj a naopak čoho sa treba vystríhať. Neskôr keď som stratil náboj a takú tú dravosť, bol to zase práve Martin, ktorý mi dal ten správny impulz, aby moja kariéra pokračovala tým správnym smerom. Hlavne jeho príčinou som za posledných päť rokov ocenený top obchodník vo svojej práci na Slovensku. Martina Mažára môžem vrelo odporučiť všetkým firmám, alebo jednotlivcom, ktorý stratili vo svojej práci „drive“,alebo naopak potrebujú sa naučiť veci, ktoré tu používa iba málo obchodníkov a naopak v zahraničí sa používajú už nejaké tie roky. Martin vie dať obchodníkom ten správny smer a spraviť z nich top. Čo má v konečnom dôsledku dopad aj na úspešnosť a výsledky aj vašej firmy! Martin je skrátka profesionál, do ktorého rúk by som zveril svoju firmu.

Branislav BlažíčekNajlepší obchodník univerzálnej siete, Allianz Slovenská poisťovňa

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Rudolf Kovac

„Zúčastnil som sa kurzu M.Mažára – FB Naruby a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientami – spolu provízia 1892 Euro a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR. Odporúčam každému, kto chce „ísť s dobou“ a robiť veci inak ako ostatní a teda mať aj iné výsledky.“

Rudolf Kováč, divízny riaditeľ Epoinvest a. s.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Zuzka_Buskova_titulVďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať.

Zuzka Bušková, networker Nu Skin

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

 

Frantisek KozacekMartin mi pomohol komplet nastaviť môj Facebook profil tak, že teraz vyzerá profesionálne a prináša mi automaticky nových klientov. Zároveň ma Martin priebežne zásobuje aj ďalšími cennými tipmi, ako  môžem svoju komunikáciu na FB, neustále zlepšovať a využiť tak aj svoj osobný profil na rýchly rasť môjho podnikania. Je skvelé, že mám na blízku človeka, čo sa do Facebooku naozaj vyzná a sleduje všetky trendy za mňa a dodáva mi len tie najlepšie čerešničky 😉

František Kozáček, www.videoacademy.skexpert na videomarketing

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Na Martinovi sa mi páči, že zdieľa svoje know-how a dáva svojím fanúšikom veľkú hodnotu zdarma. Sám sa z jeho článkov, videí či ebookov učím. Ako príklad článkov, z ktorých som čerpal môžem spomenúť článok o voľne dostupných zdrojoch na fotky alebo článok 2 spôsoby ako prepojiť facebook s webom. Ak potrebuješ poradiť alebo sa chceš len ohľadne predaja alebo facebooku zvdelávať, je to človek, ktorého sa ti určite oplatí sledovať.”

Jakub Hulínhttp://mladyinzinier.sk, autor projektu Mladý Inžinier

Referenciu si môžete overiť tu.

Jirka MazurVyužívam veľké pákové efekty email marketingu, video marketingu, blogovania, webinárov alebo sociálnych sieti. Na Facebooku, Google+ alebo na Twitteri sa môžete len tak rozprávať s priateľmi, alebo môžete využiť ich silu a napákovať si cez sociálne média svoje viacmenej akékoľvek podnikanie. Kurzy ako bol FaceMark alebo FB Naruby, mi dali do svojho podnikania páku za milióny.

Jiří Mazur, jirimazur.cz, inernetový marketér, expert na burzu a život na pravej strane

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Zuzana SpackovaMartina som spoznala na školení v roku 2008. Aj keď odvtedy ubehlo takmer 7 rokov, pamätám si jeho školenie celkom živo. 🙂 Všetkým nám dal pekne zabrať, ale páčilo sa mi jeho nadšenie pre prácu. Vymenili sme si kontakty a vtedy som ešte netušila, že mi v budúcnosti zase pomôže.

Po dlhom premýšľaní som absolvovala jeho kurz Predaj Naruby. Najskôr som váhala, či sa mi to oplatí alebo nie. A ono sa to vážne oplatilo. Kurz je urobený jednoduchým spôsobom, takže ho pochopí naozaj každý. Páčilo sa mi, že napriek pracovnej vyťaženosti mi Martin vždy odpovedal na všetky moje otázky.

Nová internetová stránka mi po mesiaci a pol od spustenia pomohla dosiahnuť mesačný cieľ, ktorý som si stanovila a to som ani nemusela dvihnúť telefón. Je to skvelé, pretože som to na začiatok vôbec nečakala.

Keď som sa klientov pýtala ako ma našli, tak mi povedali, že moja stránka sa im zobrazila cez GOOGLE na prvých miestach. Takže jeho triky fakt fungujú :-). Dúfam, že to takto pôjde ďalej a už vôbec nebudem musieť hľadať klientov cez telefón.

A čo je na tom všetkom najlepšie? Som človek, ktorý každému klientovi venuje dostatok času a konečne mám pocit, že tá námaha za to stojí a moju prácu aj niekto ocení. Je to úžasný pocit, keď mi klient dôveruje a nemusím ho presviedčať ku kúpe.

Martinove kurzy odporúčam každému, kto potrebuje znova „nakopnúť“ a chce sa naučiť niečo nové, o čom skutočne ešte nepočul. Martin, ďakujem Ti za dodanie nového elánu do práce a za nové inšpirácie.

Ing. Zuzana Špačkováwww.pomocspoistenim.skporadca v oblasti poistenia

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Peter čelkoDo kurzu Martina Mažára, som po viacerých pochybnostiach, či mi kurz pomôže, vstúpil koncom Júla 2014. Predsa len, mal som vlastný web a blogovaniu som sa venoval cca 8 rokov. V Auguste som si kúpil doménu www.namaximum.eu a založil úplne nový web podľa Martinových rád. Od minulého októbra, odkedy sledujem návštevnosť, bolo na mojom webe 25 423 ľudí. Z toho mi 1451 nechalo svoj email. Vďaka kurzu sa mi veľké množstvo potenciálnych klientov ozýva samo. Z nich som získal 5 stálych klientov, ktorí mi platia každý mesiac a 13 jednorázových zákazok, bez toho, aby som ich aktívne oslovil. Predstavovalo to nárast príjmov zo 7800 eur za minulý rok na 12410 eur, za prvých 9 mesiacov tohto roku.

Peter Čelko, www.namaximum.euexpert na sociálne siete

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Miroslav SchneiderMartin Mažár je fundovaný človek – školiteľ, ktorému tečie prúd nápadov doslova celým telom. Je zanietený a je obdivuhodné, ako dokáže upraviť nápady do atraktívnych tém svojich motivačných stretnutí. Poznám ho od začiatku môjho pôsobenia v Allianz Slovenskej poisťovni od r.2009, a poviem Vám na každej úrovni, ktorú som doteraz zastával, či už ako finančnému poradcovi mi dal vždy „ZELENÚ“ ako naštartovať motor predaja. Na pozícii manažéra svojimi motivačnými stretnutiami mi pomohol jednoduchšie otvoriť „OČI“ mojich obchodníkov. Veľmi si vážim v súčasnej dobe, keď mi v oblastnom riaditeľstve Nitra „reštartoval“ našich TOP obchodníkov, ktorí chytili „druhý dych“ a prekonali sami seba a ich produkcia v životnom poistení sa zvýšila o 30% oproti predchádzajúcemu roku. Ako čo najefektívnejšie motivovať svojich obchodných zástupcov, aby chceli pre vás pracovať na plné obrátky Vám úspešne poradí odborník Martin Mažár.

Miroslav Schneider, Oblastný riaditeľ, Fincentrum

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Radoslav ZareckyAko prvé školenie od Martina Mažára som mal FB Naruby. Po jeho absolvovaní, pochopení Facebooku, ako super nástroja na získavanie klientov, nebolo o čom dlho rozmýšľať, aby som vstúpil do školenia Predaj Naruby. Pre mňa to boli ďalšie dobre investované peniaze do seba, do svojho podnikania.

Mám rád školenia tohto typu, nemusím nikam chodiť, v pohodlí domova mi Martin ukázal, ako naštartovať svoju stránku www.expertinanehnutelnosti.sk. Pochopil som, že mať stránku, ktorá vám nezískava klientov, je na dve veci, strata času.

Ďakujem za cenné informácie, ktoré mi denno denne veľmi pomáhajú, a ku ktorým by som sa tak ľahko nedostal, lebo na všetko treba veľa času. Ďakujem Martin 🙂

Radoslav Zárecký, www.expertinanehnutelnosti.skrealitný maklér, viackrát ocenený za najlepší marketing

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Jarmila Slamkova SpacovaĎakujem za veľmi dobré články. V poslednej dobe sa nestačím čudovať ako sa vďaka Vašim odporúčaniam rozbehol môj obchod. Karta sa tak obrátila. 🙂 Mám realitnú kanceláriu. Doteraz som skôr ponúkala nehnuteľnosti a čakala na klientov. V posledné dni sa to celkom obrátilo NA RUBY. Klienti sa mi sami ozývajú a žiadajú, aby som im našla byty.

Jarmila Slamková Spáčová, realitná maklérka

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia na Martina MažáraMartin je naozaj odborník na sociálne siete. V kurze FB Naruby Premium ma presne naučil ako si nastaviť svoj profil odborníka. Krok po kroku ma naučil ako pracovať cez FB, aby som si skôr, či neskôr vybudovala meno odborníka a klienti mi sami volali.

Všetky jeho rady a postupy dávam do praxe a už mám aj prvé výsledky. Potenciálni klienti sa mi ozývajú a chcú využiť moje služby, z čoho mám radosť :))). Každému, kto pracuje v obchode, takýto kurz odporúčam. Zvýši mu to počet klientov a hlavne klienti mu budú volať sami.

Evka Miklúškováporadca v oblasti zdravia, výživy a regulácie hmotnosti

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Dušan DanielMartina Mažára poznám už nejaký ten čas a je pre mňa odborníkom na blogovanie a predajné zručnosti. Jeho rady sú veľmi cenné a ihneď prinášajú reálne výsledky. Sám blogujem vyše roka na tému MLM a po zapracovaní Martinových rád sa mi zvýšila návštevnosť blogu o 300%. Dal mi niekoľko tipov ako propagovať môj blog na facebooku a čo urobiť, aby moje články boli vo vyhľadávaní google čo najvyššie. Cením si jeho odbornosť a rady, pretože radí to, čo sám robí a čo mu funguje. Doporučujem každému, kto to s blogovaním myslí vážne, obrátiť sa na Martina.

Dušan Danielwww.dusandaniel.sknetworkér, bloger, autor blogu o MLM

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia na Martina MažáraAhoj Martin, nedá mi to, aby som ti nenapísal tieto novinky… Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. 🙂 Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty…

Peter Šupák, www.razeneobklady.skspoluzakladateľ, designer

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referenciaTvoj kurz Predaj naruby som absolvovala cca pred 2 rokmi a otvoril mi oči. Teraz mám už aj ja svoj blog (www.slavkaramsova.sk), momentálne musí prejsť úpravou grafiky, ale zbieram kontakty, píšem články a ozývajú sa mi ľudia, ktorých inšpirujem. Chodia ku mne na kurzy. Čítajú, čo píšem, čo je veľmi pozitívne a teším sa z toho. V pláne mám aj ďalšie on-line projekty. Ďakujem veľmi pekne za „nakopnutie“ 🙂

Slavomíra Ramsová, http://slavkaramsova.sk/, dizajnér

Referenciu si môžte overiť tu.

Páči sa mi spôsob akým učíš ľudí. Na trhu je množstvo školiteľov.Tvoj system je mi najsympatickejší. A veľmi sa ma páčia tvoje videá aj tvoje programy a školenia. Sám sa venujem MLM a každá informácia ktorá mi môže pomôcť je pre mňa super.Rád by som sa zúčastnil aj niektorého školenia ak sa mi to podarí.Niektoré vecí som vyskúšal a realne sa mi trošku zlepšili výsledky

Patrik Plančár 

Referenciu si môžte overiť tu

 

Michal Mito TothMartin, musím sa vám pochváliť čo sa mi podarilo od spustenia FB Naruby Premium. Cez Facebook ma priamo oslovilo 6 známych a 1 cudzí človek z FB skupiny. Z toho sa štyria stali mojimi klientmi.

Michal Tóthfinančný konzultant, OVB Allfinanz Slovensko a. s.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Patrik Hajko

Touto cestou by som sa Vám chcel poďakovať. Vaše odborné články a príspevky mi veľa
pomohli v začiatkoch. Som obchodný zástupca pre firemných zákazníkov.

Predtým som nemal žiadne skúsenosti s podnikaním. Po troch mesiacoch mám množstvo spokojných klientov, dvoch kolegov, ktorých riadim a moja práca ma napĺňa. Ďakujem

Patrik Hajko, obchodný zástupca

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia_Martin_MazarVaše vzdelávanie je výborne spracované obsahovo aj metodicky. Mám už skúsenosti s kurzom „Presvedčivé telefonáty„. Na základe kurzu som si vypracoval telefónne skripty, ktoré mi v praxi zvýšili úspešnosť a tým aj chuť telefonovať. Ďakujem Vám.“

Jozef Krištof, Managing director Partners Group SK

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia na Martina MažáraJe zriedkavé stretnúť človeka, ktorý chce posúvať hranice svojej profesie a svojho teamu dobrovoľne a urputne vpred. Je priam neuveriteľné stretnúť človeka, ktorý ich navyše posúva s takou vnútornou motiváciou a zápalom pre vec ako Martin Mažár.

Každý kto mal šancu pracovať s Martinom potvrdí, že neubehol ani týždeň bez toho, že by neprišiel s nejakou inováciou alebo kreatívnym nápadom ako veci posunúť. Jeho silná vnútorná energia ho neustále poháňa vzdelávať sa, študovať trendy a bedlivo pozorovať okolie.

Kvôli skvelým prezentačným zručnostiam vám navyše Martin novinky predostrie tak, že sa neviete dočkať ich implementácie. Rotačný guľomet podnetov, ktorému sa nikdy neminú náboje; to je skutočný Martin Mažár.

Filip Vítek, Building CRM & BigData innovations, Medirox software solutions

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Dáša Malá FabšíkováMartin Mažár, od prvej chvíle čo som ho stretla, som vedela, že je šikovný obchodník, a že raz z neho bude skvelý školiteľ a motivátor. Vtedy som však netušila, že to bude tak skoro! Je až neuveriteľné ako rýchlo sa Martin dokáže učiť a zavádzať nové veci. Podľa mňa má vyvinutý nejaký zvláštny šiesty zmysel alebo inštinkt nachádzať nové veľmi účinné formy predaja. Každý dôvod telefonátu, ktorý vymyslel, každý nový spôsob ako zachrániť zmluvu, či uzavrieť obchod, fungoval skvele. A tak si napriek tomu, že je mladý, veľmi rýchlo vybudoval obdiv a rešpekt aj „starých“ skúsených obchodníkov a manažérov, ktorí ho neraz žiadali o pomoc alebo záchranu klienta či zmluvy. Jeho inovatívny prístup a to, ako dokáže byť o krok vpredu a sledovať čo sa deje v predaji a marketingu je pre mňa veľkou inšpiráciou. Pri tom všetkom jeho školenia a postupy sú jednoduché a veľmi motivačné, a neraz pomohli zvýšiť produkciu celým skupinám obchodníkov. Martina je hodné neustále sledovať a nechať sa ním inšpirovať … Mne sa to vždy oplatilo.

Dáša Malá FabšíkováRiaditeľka odboru vzdelávania obchodnej siete, Allianz Slovenská poisťovňa

Referenciu si môžete overiť tu.

referenciaDobrý večer Martine, děkuji za přijetí a hned Vám musím napsat, že s úžasem? studuji Váš kurz FB naruby – ještě nikdy mi žádné školení či přednáška nedali tolik potřebných a užitečných informací. Takže velké díky?

Věra Jáchimová, Konzulatant Golden Gate CZ

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia na Martina MažáraInak sa vám aj pochválim, včera ráno som posielal prvé maily s článkom, spolu s receptami (nebol to  predajný mail) a hneď na to, sa mi ozvala zákazníčka, že má záujem o výrobky :). Som veľmi rád a veľmi pekne vám ďakujem za super rady.

Pavol Polaček, Obchodný konzultant, Zepter

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Martin HatalaOdkedy som začal kurz o využití Facebooku, mávam denne viac lajkov ako kedysi za mesiac. Vďaka!

Martin Hatala, špecialista na investície

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Branislav MrazDonedávna som si myslel, že som profík vo Facebooku. Som bývalý IT-ik, vďaka FB mesačne zarábam 3 000 €, ale vďaka kurzu som zistil, že mám veľké medzery, fakt dík.

Branislav Mráz, Špecialista na zdravý životný štýl

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Zuzana Jamrichova3Martin, ďakujem veľmi pekne za súbor videí o FB. Tak som to všetko aplikovala podľa tvojich rád a bomba. Na Googli sme na prvej stránke a všetko sa rozhýbalo. Si super. Len tak ďalej.

Zuzana Jamrichová, 

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Jan FurisMám pro vás dva způsoby, jak zviditelnit vaše podnikání. Vezměte bednu, doneste jí na náměstí, postavte se na ní a hodně hlasitě vykřikujte o vašich službách nebo produktech. Po chvilce přijdou strážníci, dají vám pokutu, která vás vyjde levněji, než kdybyste si to místo oficiálně pronajali. Nevím sice, kolik získáte tímto způsobem platících klientů, ale jedno vám zaručuji – strhnete na sebe pozornost! Ten druhý způsob není možná tak atraktivní, ale také funguje. Založte si na Facebooku osobní profil a sdílejte se svými přáteli informace o tom, v čem jste experty. Zaručuji vám, že nebude trvat dlouho a lidé vás budou prosit, abyste jim prodali svou službu nebo produkt! Díky za skvělý kurz Martine!

Ján Furiš, zakladatel webu Multilevel-Marketing.cz

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Petr Pavlíček referenciaKurz Facebook naruby mne překvapil svou praktičností a množstvím zcela konkrétních rad a návodů. Již dlouho sleduji online kurzy a zvláště na téma marketingu na sociálních sítích, a doposud žádný z nich neměl takovou užitnou hodnotu. Nejenže se v něm Martin Mažár podělil o své kvalitní know how uznávaného experta na prodejní techniky, ale především o svou vlastní zkušenost, kdy si v praxi vyzkoušel, co mu jak funguje, a co ne. Martinovo postupy nejen že přivádí nové klienty, ale navíc zvyšují i vaši prestiž před jinými. Kurz je mi velkým přínosem. Cením si ho o to více, že se nejedná o těžce aplikovatelnou teorii, ale o něco, co může použít snadno každý. Určitě doporučuji každému!

Petr Pavlíček, networkér a online marketér

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Zuzka BuskovaMám rada, keď rady fungujú. A tie Martinove fungujú na 100%. Vďaka jeho rade, aby som na vzdelávanie a pomáhanie zákazníkom využila emailový systém, som so svojimi zákazníkmi oveľa častejšie (aj s tými, ktorí sú v zahraničí). Je to úžasná „leveridž“. A pekne sa to odráža aj na našom obrate.

Zuzka Bušková, networker Nu Skin

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Peter StankovskýNa začiatku musím povedať, že som nemal vzťah k sociálnym sieťam. Myslel som si, že čas strávený práve na FB je strateným časom.  A práve po konzultácií s Martinom Mažárom som sa začal o FB zaujímať viac. Mal som obavy či to zvládnem, či niečo nepokazím. Na základe jeho jednoduchých rád som si vytvoril Fan page. Pochopil som, že na FB môžem strácať čas, ak chcem, ale na druhej strane môžem čas na FB stráviť tým, že posuniem svoje podnikanie výrazne dopredu. Som ešte stále len na začiatku, použil som len základne rady od Martina, ale už teraz mi FB prináša nových klientov a hlavne aj nové objednávky. Po absolvovaní kurzu od Martina Mažára rožširujem svoje pôsobenie aj ďalej a v krátkej dobe spustím aj webovú stránku. Je to hlavne preto, že každá rada ktorú mi dal, mi priniesla vždy obrovský posun v mojom podnikaní. Oceňujem hlavne Martinov skvelý prístup, jednoduché návody (všetky návody sú krok po kroku, tak že ich zvládne aj laik) ale hlavne po odbornej stránke to nie je teória ale konkrétne veci, ktoré má on sám vyskúšané v praxi a hlavne FUNGUJÚ.

Jeho kurz odporúčam všetkým, ktorí uvažujú o tom, že začnú niečo robiť na internete. Mne osobne každé euro, ktoré som investoval do jeho školenia, sa mi 10 násobne vrátilo. a to som len na začiatku 🙂 Martin ďakujem, bolo mi cťou a určite sa prihlásim na ďalší kurz.

Peter Stankovskýtréner a konzultant, Akadémia úspechu

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Radoslav CernyKurz FB Naruby můžu s klidným svědomím doporučit všem finančním poradcům, kteří chtějí pracovat kvalitně a dlouhodobě. Facebook jim poskytuje možnost, jak o sobě dát vědět s využitím funkcí, které téměř nikdo nezná a které Martin Mažár ve svém kurzu učí. Sám jsem zcela jinak nastavil svůj profil a začal používat cenné rady, které jsem se v kurzu FB Naruby dozvěděl. Víte, jak najít nové klienty? A jak zařídit, aby vám zavolali sami? V tomto kurzu se dozvíte! Jak jsem se z vlastní zkušenosti přesvědčil, tak to, co Martin učí, tak i sám používá.

Radoslav Černý, www.milionovapraxe.cz, expert na osamostatnění

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Frantisek JablonovskyŠkolenie o online maketingu a sociálnych sieťach bolo veľmi užitočné, v priebehu pár hodín som sa dozvedel veľa užitočných a šikovných rád. Zámer vytvoriť si facebookovú stránku som mal už niekedy v roku 2012, ale keďže som s tým nemal skúsenosti, tak som sa k tomu nedostal. Po vašom školení to bola otázka pár hodín, kým som si stránku vytvoril, nastavil a celé to spustil. Školenie bolo pre mňa veľmi užitočné. Po týchto skúsenostiach by som školenie o online marketingu odporučil každému profesionálovi. Aj tomu začínajúcemu to môže pomôcť rozšíriť informáciu o tom, čo robí a čo poskytuje.

František Jablonovský, Finančný konzultant, Partners Group SK

Referenciu si môžete overiť tu.

 

peter celko referencie Martin MažárMal som možnosť prejsť si kurzom Martina Mažára Facebook Naruby. Pravdu povediac som veľa vecí z neho už poznal, no utvrdil som sa v nich. Ako sa hovorí, opakovanie matkou múdrosti. Okrem toho som sa v kurze dozvedel viacero techník, ktoré som ani ja sám nepoznal. Jednou z nich je, ako napísať príspevok na Facebooku, ktorý predáva. Druhou, ako dať čo najväčšiemu počtu ľudí nenásilnou formou vedieť čo robíte. Celkovo ako sa v priebehu čo najkratšieho času čo najlepšie propagovať, získať kvalitné kontakty a vybudovať si povesť experta. Martin veci v kurze vysvetľuje jednoducho a jasnou rečou. Nemusíte byť online zdatný na to, aby ste ho zvládli. Ľuďom odporúčam len veci, ktorým skutočne dôverujem. Preto som tento kurz odporučil nielen svojim potenciálnym klientom, ale aj kamarátom.

Peter Čelko, www.namaximum.eu, expert na sociálne siete

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Roman ChmelaSprávný název tohoto on-line kurzu? Facebook od „A“ do „Z“ aneb Facebook zbavený tajemství. Než jsem uviděl obsah kurzu, tak jsem si myslel, že Facebook docela ovládám. Ale byl jsem nemile překvapen, jak málo ho ve skutečnosti znám a co všechno o něm ještě nevím. Zjistil jsem, jaké maličkosti mohou v rámci FB komunikace ovlivnit potencionální zákazníky. Jedna věc mě zpočátku „vylekala“ – a to množství videí, které Martin pro tento kurz nahrál. Když ve většině kurzů trvá průměrné video cca 30 minut, a já jich napočítal 56, začal jsem mít obavy, že u nich strávím spoustu času. Ale mýlil jsem se – každé video řeší jedno téma, a trvá pár minut. Prostě se kouknete na to, co potřebujete aktuálně řešit, a je to. Pár minut, a … …Vy máte jasno. V kurzu Facebook Naruby jsem objevil spoustu zajímavých věcí a drobných detailů, které by mě vůbec nenapadlo řešit, nebýt tohoto kurzu. A nejlepší je aplikovat tyto nově získané znalosti v praxi. Teorie je teorie, ale PRAXE dělá výsledky.

Roman Chmela, www.RomanChmela.cz

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Vladislav HofrikVďaka Martinovi a jeho kurzu Predaj naruby som sa odhodlal používať vo svojej poisťovacej praxi aj internet a vytvoriť si svoju web stránku. Tvoril som ju od augusta 2013 postupne, ako pokračoval kurz. Aj po jeho skončení mi Martin poskytoval svoje rady na vylepšení svojho webu a do súčasnej podoby som ho dal až v polovici novembra 2013.

Tento kurz mi pomohol nielen v internetovom svete – (mám za sebou prvý predaj klientovi, ktorého som získal vďaka svojmu webu a druhý pred podpisom), ale najmä v reálnom – lebo základné zásady, ktoré mi prízvukoval platia všade.Viem, že investícia vložená do tohto školenia sa mi už vrátila, lebo okrem klientov získaných z webu, som uzatvoril zmluvy aj nerozhodným klientom, ktorých verím presvedčila aj moja web stránka, nakoľko niektorí aj potvrdili, že moje web stránky už videli.

Zo svojimi klientmi som nemohol byť v pravidelnom a častom kontakte, ale vďaka emailu a článkom na webe to ide, ako keby som mal len jedného klienta. A tak mi nové obchody s klientmi, u ktorých už mám poistné zmluvy a emailový kontakt neuzatvárajú iný obchodníci, ale já sám.

Ing. Vladislav Hofríkwww.zivotnepoistenieprevas.sk, obchodník univerzálnej siete 

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Lucia ZoldakovaKurz FB Naruby, ktorý som nedávno absolvovala, bol pre mňa obrovským prínosom. Kurz je nastavený tak, že obohatí každého. Je úplne jedno, či ste len za začiatku podnikania alebo už máte svoj obchod pekne rozbehnutý.Martin poradí, ako získať viac zákazníkov, a aké techniky pritom použiť. Ďalej, ako sa správať a to nielen na Facebooku, ale aj v reálnom živote, aby vás ľudia začali vnímať ako odborníka. Rady a informácie, ktoré som získala sú na nezaplatenie. Martin je super školiteľ a jednotlivými prechádza veľmi logicky a zrozumiteľne. Ďakujem za všetko nové, čo sa sa dozvedela a začínam aplikovať v praxi. Veľmi kvalitne strávený čas!

Lucia Žoldáková, marketing executive

Referenciu si môžete overiť tu. 

 

robert ivanicMartina Mažára poznám ako energického, profesionálneho a motivačného trénera a obchodníka, ktorý sa vždy snaží hľadať nové cesty ku predaju a zaujímavou cestou otvárať nové netradičné obzory v predaji. Určite mal a má svoj vplyv na zlepšenie niektorých predajných parametrov aj v mojom regióne.

Robert IvaničRegionálny riaditeľ obchodnej siete, Union poisťovňa a.s.

Referenciu si môžete overiť tu.

Rastislav MazarEšte v lete 2012 mi Martin porozprával o novom spôsobe „priťahovania zákazníkov“. Pravdou je, že som nebol s tým 100% stotožnený. Nový revolučný spôsob predaja vyzeral veľmi jednoducho a neveril som, že môže fungovať. Čo ma nakoniec presvedčilo? Okrem vysokej  návštevnosti Martinových stránok aj to, že mu prichádzali ponuky na spoluprácu od veľkých renomovaných spoločností a od svetovo uznávaných odborníkov na predajné techniky. V januári tohto roku som si založil vlastný web www.odbornyporadca.sk venovaný životnému poisteniu. Po polroku návštevnosť mojich stránok prekročila 1000 unikátnych návštevníkov. Mesačne sa na mňa obráti 6 až 8 ľudí so žiadosťou na odbornú radu v oblasti životného poistenia, ako aj s otázkami na poistné zmluvy, ktoré už majú alebo plánujú uzavrieť. Práve preto dnes môžem bez akýchkoľvek pochybností povedať, že naozaj to funguje :o)

Rastislav Mažár, finančný agent a expert na životné poistenie

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Dana PiljarováNikdy v živote by som o sebe nepovedala, že dokážem vytvoriť webovskú stránku, ktorá zaujme klientov nielen po vizuálnej stránke, ale hlavne obsahom. V kurze PredajNaruby som získala jednoduchý postup ako to mám spraviť, vychytávky na čo sa mám zamerať. Kurz je spojením technických zručností  a psychológie predaja. Martin, som Ti nesmierne vďačná za Tvoje rady a ústretový prístup. Získala som oveľa viac v porovnaní s tým, čo som za kurz zaplatila. Ešte raz Ti ĎAKUJEM 🙂

Dana Piljarová 

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Jan Furis2Predaj cez telefón je pre mňa obrovská výzva, možno tá najväčšia v podnikaní. Našťastie existujú inteligentnejšie techniky ako predávať cez telefón a nebyť pri tom za vola. Jedným z najväčších odborníkov na predaj cez telefón v Čechách a na Slovensku je jednoznačne Martin Mažár. Martin Mažár je zároveň mojím kamarátom. Keď som pred niekoľkými mesiacmi riešil jednu moju telefónnu kampaň, okamžite som volal Martinovi. Povedal som mu, že potrebujem jeho pomoc, čo mám robiť. Martin si ma vypočul a potom mi dal návod od slova do slova, čo mám tým zákazníkom do telefónu hovoriť.  Ja som sa tým začal riadiť a výsledok ma doslova ohromil. Zarobil som 10x viac ako pred tým. Za to mu obrovsky ďakujem. ĎAKUJEM Martin.

Ján Furiš, multilevel-marketing.cz

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Dusan DanielMartinov kurz FB naruby splnil všetky moje očakávania. Kurz FB naruby má niekoľko modulov, v ktorých Martin prehľadným spôsobom rozoberá možnosti, ktoré facebook ponúka. Dozvedel som sa veľa hodnotných informácií a tipov, o ktorých som doteraz nevedel. V kurze sa napr. dozviete, ako si na facebooku budovať značku experta a čo robiť, aby vám klienti volali sami. Poznatky z kurzu sa ľahko aplikujú do praxe. Každému, kto sa chce naučiť používať facebook tým správnym spôsobom, môžem kurz FB naruby len odporučiť. Ďakujem Martin.

Dušan Daniel, www.dusandaniel.sknetworkér, bloger, autor blogu o MLM

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Rudolf CisárikMartin, chcem sa Ti týmto poďakovať za záchranu 3 zmlúv životného poistenia, pretože klient si potreboval okrem mojej verzie vypočuť ešte niekoho iného. Vybral som si ťa preto, lebo som bol na tvojom školení životného poistenia a môžem povedať, že ma ohromil tvoj fundovaný prístup, vedomosti ako aj výklad k uvedenej téme. Plne sa to potvrdilo aj pri stretnutí s klientom, ktorý miesto toho, aby poistky zrušil, odchádzal spokojný, s odhodlaním ďalšieho navýšenia pripoistení.

Rudolf CisárikNajlepší obchodník v predaji životného poistenia v Allianz group v strednej a východnej Európe (2008)

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Stanislav

S Martinem jsem začal spolupracovat trochu netradičně,pro začátek začínám využívat jeho postřehů a poznatků,či nabitých zkušeností, které avízuje.(Facebook,linkedin…ap.) Opravdu doporučuji všem, co si myslí, že už žádné nové poznatky, třeba z prodeje nepotřebují znát. Omyl, tento člověk Vám ukáže, kam až vedou Vaše nevědomosti. Vážím si toho co děláš Martine a doufám,že u toho zůstaneš hodně dlouho.

Stanislav SalaquardaKey Account Manager, energetika

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Olga ZacherovaV predaji som nedávno narazila na bariéru. Napriek tomu, že moje produkty by mohli ľuďom pomôcť s úsporou peňazí alebo zlepšením zdravia, nechcú ich z rôznych dôvodov. Preto som hľadala možnosť ako vyvolať záujem a rozšíriť okruh potenciálnych spotrebiteľov.

Facebook som tak doteraz nevnímala. Som nadšená, že som mohla absolvovať kurz FB Naruby. Hlavne je pre mňa úžasné, že sú tu videá, mám ich navždy, môžem sa vrátiť k témam, kedy chcem a ísť tempom, aké mi vyhovuje.

Naučila som sa praktické postupy, možnosti Facebooku a hlavne ako ho použiť pre vlastné potreby. Uvedomujem si, že je to beh na dlhšie trate, ale verím, že poznatky získané z tohto kurzu mi pomôžu túto cestu skrátiť.
Martin, želám vám veľa takých nadšených klientov, ako som ja.

Oľga Zacherová, Jeunesse Global

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Petra Tomacalova 1

Jak jsi se ptal, jestli můj web funguje, tak funguje teď hodně tím, že vidím, jak si buduju u klientek důvěru. Každé pondělí mojí databázi posílám hodnotný článek a ten pak umístím na web. Věci se začínají hýbat samy, aniž bych musela zvedat telefon. Prostě se mě hlásí na doobjednání zboží stávající klientky co mám. Nové se mě přihlásily dvě, takže taky první vlaštovky 🙂

Ing. Petra Tomčalová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

michal makovnikZúčastnil som sa školenia o sociálnych sieťach a musím povedať, že rady, tipy a triky, ktoré Martin Mažár prezentoval mali hlavu a pätu. Už len zamakať, vyplniť a nastaviť profily, aby zmagnetizovaní klienti sami prichádzali.

Michal Makovníkosobný finančný konzultant, Broker Consulting a. s.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Ladislav Nagy referencia Martin MažárDobrý deň, prajem, pozrel som si vaše video školenie a bolo priam fantastické, aspoň pre mňa. Pracujem ako obchodník iba mesiac a robí my problém telefonovanie. Prevažne sa jedná o studené kontakty.

Ladislav Nagy, obchodník

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Libor VilimMartina vnímám jako nadšence a hledače nových spojení sociálních sítí a obchodu. Jeho pokora, vysoké ambice a okamžité realizace jej odsuzují k úspěchu. Je pro mě radost s Martinem spolupracovat.

Libor Vilim, tréner, kouč pre obchodné firmy

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Marek Jurica FotoDobrý deň, pána Mažára som spoznal náhodou keď so blúdil po internete. Vtedy som ani netušil, ako mi pomôže. Absolvoval som jeho Predaj Naruby a Predaj Naruby Premium. Otvoril mi oči, ako odborník na marketing pre finančníkov na internete. Dôležité informácie k veci, ako pokračovať v rozširovaní nových klientov a v starostlivosti o už získaných ma opäť posunuli o krok vpred. Pokiaľ plánujete rast vo svojom biznise, určite odporúčam dôležité rady od pána Mažára.

Marek JuricaOVB Allfinanz Slovensko a. s.,

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Igor Koštial predaj naruby preferenciaChcem sa Vám poďakovať za kurz Predaj Naruby Premium. Postupne pracujem na vlastnom webe. Priznám sa, že je toho dosť, ale pri prieskume konkurencií je vidieť, že to ma zmysel. Teda na kurze som sa naučil pozerať na konkurenciu ale aj na ďalších partnerov z nového odbornejšieho uhla. Získane poznatky posúvam ďalej mojím kolegom a priateľom z oboru predaja a marketingu. Vďaka kurzu som si doplnil ďalšie potreby zákazníkov. Teraz som bližšie k zákazníkom a práca s nimi  je pre mňa zmysluplnejšia.

Igor Koštiaľ, Key Account Manager

Referencie si môžete overiť tu.

 

Martina_Baníková_Pišuthová Referencia Martin MažárKurz FB Naruby je neskutočne skvelý projekt. Ani som netušila, čo všetko Facebook dokáže. Vďaka vám Martin, to už teraz viem a uľahčuje mi to množstvo práce. Hlavne šetrí veľa času. Ďakujem.

Martina Baníková Pišuthová, manažér, Broker Service Group s. r. o.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Monika Petrova

Tento rok v januári som sa vo Vyhniach zúčastnila skvelej prednášky pána Martina Mažára „Inovatívny predaj“, ktorá bola pre mňa veľmi užitočná a to, čo som sa dozvedela budem určite aplikovať do praxe. Prednášku som si vybrala preto, že som videla video predajného rozhovoru s pánom Martinom Mažárom, kde hral rolu finančného poradcu. Toto video mi pomohlo pri mojej práci a prednáška mi potvrdila, že pán Mažár je odborník.

Monika PetrovaUnite manažér kandidát, Allianz Slovenská poisťovňa

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Igor Skypala

Absolvoval som Martinove školenie na sociálne siete Facebook a Linkedin. Môžem povedať, že Martin vlastní úžasné know-how ako zabezpečiť, aby nám klienti volali sami!“

Igor Skýpala, Oblastný riaditeľ, Fincentrum a. s.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Miroslav Macejko

Kurz sa mi veľmi páčil. Návody vo videách mi pomohli rýchlo a jednoducho upraviť môj profil, ktorý postupne začínam využívať aj pre svoje podnikanie ako hypotekárny špecialista.
Najviac ma zaujala časť automatického plánovania príspevkov pomocou aplikácií a techniky ako vyvolať záujem.

Miroslav Macejkohypotekárny špecialista, 

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Beata Vanova

Pekný podvečer p. Martin… chcela som Vám iba povedať, že ste pre mňa veľkým vzorom, aj keď Vás osobne nepoznám a posudzujem Vás iba podla Vašej práce a článkov, ktoré mi nesmierne pomáhajú a posúvajú ma vedomostne a pracovne vpred. Som Area manažérka pre Východoslovenský región spoloč. Lumax, s.r.o. Ani som netušila ako mi to v mojej práci pomáha. Moja piatková porada bola jedna šupa a to aj vďaka môjmu samoštúdiu Vašich prác.

Beáta Vaňová, Area manažérka, Lumax s. r. o.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

kovac

S Martinom Mažárom som mal možnosť absolvovať školenie zamerané na využitie sociálnych sietí Facebook a Linkedin v podnikaní. Hneď po absolvovaní som začal získané poznatky aplikovať v mojom podnikaní (finančné služby) a prakticky okamžite som zaznamenal nových záujemcov o spoluprácu so mnou a taktiež o produkt ako taký. Celkovo hodnotím tento projekt ako veľmi prínosný s obrovským potenciálom.

Rudolf Kováč, riaditeľ Zepter Finance Slovensko 

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Maros Uher

Už nejaký čas čítam Vaše články, ktoré mi dávajú veľmi veľa, a aj vďaka ktorým sa v mojej práci predajcu, respektíve medicínskeho konzultanta originálnych liekov nachádzam na popredných miestach.

Maroš Uher, medicínsky reprezentant

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia na Martina Mažára

It was a great experience working with Martin. He sees the sale as a part of the whole marketing process and he is an expert on consumer behaviour. Martin focuses on modern methods of sale and uses the power of the Internet. I find his methods inspiring.

Eva Špirková, Siky Gardens Heaven, s.r.o.

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Radoslav Zarecky1Funguje to :-). Vďaka tvojim trikom som na prvých miestach v Google.

Radoslav Zárecký, www.expertinanehnutelnosti.skrealitný maklér

Referenciu si môžete overiť TU.

 

 

Lenka Vrastiakova Frielichova

Začala som sa zaujímať o finančné sprostredkovanie. Vzhľadom na to, že som bola na začiatku tohto druhu podnikania a všetko mi robilo problém, tak som hľadala spôsoby, kde ma ľudia budú hľadať sami.
Áno, mala som veľké obavy, či je to pre mňa, či to zvládnem… Ale, ako išiel čas a išla som pekne krok po kroku, tak môžem povedať, že je to super.

Medzičasom som sa naučila telefonovať. Ak aj ľuďom telefonujem a nepotrebujú moje služby, tak si pýtam ich e-mail a pekne im posielam články, kde sú odkazy na môj web. Takto hneď neprichádzam o potencionálneho klienta. O nejaký čas sa im ozvem s ponukou.

Som veľmi rada, že som absolvovala tento kurz. Dal mi viac, ako som čakala.

Lenka Vraštiaková Frielichová, Finančný odborník

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Juraj Páleník FotoMartina som spoznal na školeniach zameraných na podporu predaja. O tom, že to je odborník, ktorý vie o čom hovorí, som bol presvedčený po prvom školení. Jeho školenia sú postavené na praktických skúsenostiach. On presne vie o čom hovorí. Neprekvapí ho žiadna otázka, skôr by som povedal, že vás prekvapí jeho pohotová reakcia zakladajúca sa na praktickej skúsenosti. A to je to, čo Martina odlišuje od iných školiteľov, on totiž veľmi dobre vie o čom hovorí. Pred nedávnom som mal tú česť stretnúť sa s Martinom osobne. Priznám sa, bol som plný očakávania aké to stretnutie bude, pretože meno Martin Mažár je pre mňa pojem. Okrem iných tém sme samozrejme načreli aj do teórie predaja. Je umenie ako Martin dokáže nenásilným, logickým a pútavým spôsobom otvoriť oči, ponúknuť riešenia, ale hlavne človeka skvelo naštartovať do ďalšej práce. A ak začnete praktikovať jeho rady, na pozitívny výsledok nebudete dlho čakať!!!

Juraj PáleníkFinančný agent, Allianz Slovenská poisťovňa, Životná sieť

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Sylvia SoliarovaĎakujem za všetky veľmi cenné rady, či už cez web, videá alebo mailom. Aj keď nie všetko stíham, čítam všetko, a aj si z toho veľa beriem.

Sylvia Soliarová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Karel FillnerMusím říct, že i když Hvězdná akce hostila skvělé řečníky se zajímavými tématy, tak jsem si nejvíc užil právě profi prezentaci Martina, obsahově i formou. Perfektní práce, kterou sledovalo hodně lidí s otevřenou pusou a jestli budete mít někdy příležitost vidět Martina naživo, tak je rozhodně o co stát! Martine, díky.

Karel Fillner

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Jiri ZemanMartin, skvělá prezentace z vaší strany. Ihned poznatky z osobní konzultace dám do praxe. Děkuji za užitečné postřehy.

Jiří Zeman

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Miroslav MenhartV sobotu 18.04.2015 som sa zúčastnil v Brne výbornej akcie – HVĚZDNÝ BYZNYS. Hviezdny preto, lebo na ňom prednášali najmä hviezdy českého infopodnikania, ale aj jedna hviezda slovenského infopodnikania – Martin Mažár… Jeho vystúpenie považujem za najlepšie – dynamická prednáška oživovaná praktickými súťažami a konkrétne návody boli prínosom nielen pre mňa. Ďakujem Martin 🙂

Miroslav Meňhart

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Petra HarazimovaMartine, díky, skvělá přednáška, motivující, jasná, věcná, konkrétní náměty a úžasná energie, ráda jsem tě viděla 🙂

Petra Harazimová, www.pracenasbavi.cz, Kaučka,  lektorka a konzultantka

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Richard BartikDeje sa to,  odporúčam Maťa, naozaj sa vyzná a je profík … Ešte raz ďakujem Maťko

Richard Bartík, www.richardbartik.sk, najlepší manažér obchodných zástupcov v Allianz Slovenskej poisťovni

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Veronika JurkenikovaMartin, chcela by som sa Ti poďakovať za Tvoje príspevky. Od kedy využívam cenné rady z Tvojich videí alebo inšpirujúcich príspevkov, tak sa mi darí. Veľmi Ti ďakujem. Vo svojej práci ďalej pokračuj, pretože to, čo robíš, má zmysel.

Veronika Jurkeníková, nezávislá poradkyňa Mary Kay

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Peter JurigaAj keď mám kvôli návalom roboty problém nájsť si čas a prejsť celý kurz „Návštevnosť Naruby Premium“, už z prvých zhliadnutých videí a názvov tých ďalších môžem povedať: Je to skvelý produkt!

Peter Juriga, grafické štúdio

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Andrea UrbasikovaTotálne TOP osobnosť, od ktorej sa je čo učiť. Len tak ďaleeeej 😀 Maximálne ľudský prístup a trpezlivosť 😀 rešpekt!

Andrea Urbašíková, expert na fitness

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Denisa GolisovaPřijde mi, že s Vašich videii se dovím víc, než v obdobných kurzech zde v ČR.

Denisa Golisová, realitná maklérka

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Eva PutyerovaZaujali ste ma svojimi vedomosťami, skvelými tipmi na predaj. Dokonca veľa z nich som dala do praxe a pomohli 🙂

Eva Putyerová, Mary Kay

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Sabina Sandorova

Minule som zarobila 50 €, len tak šikovnosťou popri škole. Využila som svoje znalosti, ktoré si mi aj ty poradil :-). Zárobok za cca 5 hodín, aj menej.

Sabina Sándorová, študentka

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Husar JurajRozhodne to bola prednáška a diskusia, na základe ktorej som sa posunul vpred a zaznamenal výrazné zmeny aj vďaka tipom na úspešnosť predajných techník.

Juraj Husár, špecialista predaja služieb

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Josef HanacekMartine, koupil jsem si Tvůj kurz, učím se od Tebe, považuji Tě za internetového mága. Poznal jsem Tě v kurzu Pavla Fary Milionový poradce, snažím se dělat vše, jak to učíš a ono to začíná fungovat.

Josef Hanáček, finančný poradca 

Referenciu si môžete overiť tu.

 

referencia na Martina MažáraDobrý deň Martin. Super, skvelé, vynikajúce. Včera som si vypočula 4 modul kurzu Facebook Naruby a veľmi pekne ďakujeme za to, čo ste nás naučili.

Jarmila Pruknerová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Jana PitelovaWebinár „Ako mi web zmenil život… a ako ho môže zmeniť aj vám“ bol pre mňa úplnou topkou :). Už sa teším na ďalšie. Zo srdca ďakujem za to, čo pre nás všetkých robíte. 🙂

Jana Piteľová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Lenka GonsiorovaWebinár bol skvelý, veľmi inšpiratívny. Veľmi sa mi páčil, a veľmi ma oslovil. Jediné, čo je zlé, je to, že teraz viem, že musím na sebe ešte veľa pracovať :). Ale s pozitívnymi ľuďmi, ako ste vy, to pôjde nie samo, ale ľahšie.

Lenka Gonsiorová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Miroslava PonikovaWebinár „Ako mi web zmenil život… a ako ho môže zmeniť aj vám„. Bolo to famózne a inšpiratívne. Ďakujem Ďakujem Ďakujem 🙂

Miroslava Poníková

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Magdalena MichalickovaĎakujem veľmi pekne 🙂 Tento webinár „Ako mi web zmenil život… a ako ho môže zmeniť aj vám“ bol skvelý 🙂

Magdaléna Michaličková

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Peter NovotnyWebinár „Ako mi web zmenil život… a ako ho môže zmeniť aj vám“ bol skvelý, skvelý… Som maximálne spokojný. Dosť veľa nových a zaujímavých vecí som sa dozvedel. Tiež ma utvrdil v mojom presvedčení, že web stránka nie je zlá ani pri maklérskom biznise, takže teraz o tom uvažujem vo väčšej miere. Ešte raz veľká vďaka za webinár, aj za všetky Vaše videá, ktoré mi pomáhajú.

Peter Novotný

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Michal PatakyInak vďaka za webinár „Ako mi web zmenil život… a ako ho môže zmeniť aj vám„, opäť som sa dozvedel pár dobrých tipov 🙂

Michal Pataky

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Peter SzajkoAko každý webinár, stále sa niečo nové naučím. Proste kvalita!

Peter Szajko

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Ludmila Gahurova

Celý webinár sa mi páčil, bol veľmi inšpiratívny. Prajem vám veľa ďalších úspechov.

Ludmila Gahurová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

 

Zuzana JanochovaĎakujem , webinár „Ako mi web zmenil život… a ako ho môže zmeniť aj vám“ bol veľmi poučný, výborní hostia. Určite si pozriem aj ďalší, ktorý samozrejme bude nasledovať…….🙂

Zuzana Janochová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Veronika GrigovaPáči sa mi vaša stránka, aj rady, ktoré dávate. Hoci sa nevenujem priamemu predaju, vaše techniky sú pre mňa veľkým prínosom.

Veronika Grigová

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Tibor NagyDobrý deň prajem 🙂 Minule som bol na jednom pracovnom stretnutí s klientom, kde som využil možnosti, ktoré ste spomínali vo vašich videách. Klient bol z toho úplne hotový. Ďakujem veľmi pekne za každý článok, ktorý napíšete a uverejníte.

Tibor Nagy

Referenciu si môžete overiť tu.

Ahoj Martin,

ten Tvoj kurz Predaj Naruby čo som si pred časom kúpil a absolvoval, ten mi dáva zabrať. Myslím to skutočne v dobrom, aj keď sa to tak možno nebude na prvý pohľad zdať. Tak intenzívne som nepracoval ani na začiatku 90. rokov. Ani som si nemyslel, že ma to – teda online marketing bude baviť. Ale to ma stále ženie vpred. Každý článok, každá zmena na stránke a to stále dookola, no roboty ako na kostole. Martin a vieš, kto za to môže? TY! A teraz mi pošleš ťahák, ďalšia práca …. no idem si ho naštudovať. A vieš, čo je na tom všetkom najlepšie? Že to funguje. Ďakujem, som rád, že som Ťa spoznal a že som si kúpil kurz.

Miro

referenciaS pánom Mirom môžem iba súhlasiť. Toto je moderná psychológia 21. storočia…ľudia doslova prosia, aby mohli byť zákazníkom. A výsledok? Som vyťažená a obsadená až do apríla 2017. A to nepoužívam vôbec ani FB reklamy ani nemám zberač e-mailov momentálne, ani mi to nie je treba zatiaľ. Budem si musieť najať asistenta. Ďakujem Martin Mažár od TEBA sa oplatí vzdelávať. Si TOOOP!

Andrea Urbašíková, školiteľ NLP

Referenciu si môžte overiť tu.

 

Vďaka tvojim mailom a Facebook kurzu sa mi podarilo minulý týždeň zarobiť vyše 3 500 €. Klienti sa bijú o termín schôdzky so mnou. Sú vďační, spokojní, ďalej odporúčajú ďalších a žiadajú si kurz, kde ich naučím viac. Nemám slov, úžasné.

Marta Melichová, www.melichova.com, Lifestyle coach

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Vaše jméno je záruka kvality a profesionality, milý člověk a vzor hodný k následování, duplikaci, motivaci. Fandím Vám a DĚKUJI.

Lenka Fabešová, konzultant

Referenciu si môžete overiť tu.

 

Bol som tichý nepriateľ Facebook-u, snáď opodstatnene, snáď nie. Tento rok som začal pracovať ako predajca jednej nemeckej spoločnosti. V rámci „rozhýbania obchodov“ som bol doslova donútený sa poohliadnuť po tom, ako to robia majstri. Tvoj kurz „3 zásadné chyby FB marketingu“ som prijal s otvorenou náručou a pomáha mi. Otvoril som si Facebook-ovú stránku, nadväzujem kontakty a hľadám priateľov, ktorých v správny čas zoznámim s obsahom svojej práce. Ďakujem Ti.

Ján Polák, predajca

 

Ahoj Martin, ďakujem za pomoc. Veľmi mi Tvoja rada pomohla. Idem podľa Tvojich rád. Dnes čakám druhý modul, aby som mohol pokračovať. Som rád, že som sa prihlásil na kurz FB Naruby. Už teraz vidím na svojej FCB pokrok. Vyzerá to omnoho lepšie a profesionálnejšie ako predtým. Teším sa na ďalšie pokračovanie.

Ján

 

Martin, chcel by som sa Ti poďakovať za Tvoje videá a informácie, ktoré od Teba pravidelne dostávam. Včera som si napríklad pozrel Tvoj webinár s Andym Winsonom na You Tube- bolo to úplne skvelé, aj keď tam trochu haproval zvuk. Páči sa mi, čo robíš, ako sa staviaš k svojej práci. Je z Teba cítiť nadšenie. Tvoje informácie mi pomáhajú v mojom podnikaní a vždy po každom Tvojom videu sa zamyslím, čo by som mohol ešte zlepšiť aj v sebe aj na mojich webových stránkach, skrátka ako to ešte lepšie okresať. Tiež si ma posunul v téme starostlivosť o zákazníka. V tomto mi veľmi pomohol aj David Kirš, ktorého Miliónové impérium a aj iné jeho projekty /Cesta Pravého muža/, sú mi veľmi blízke. Ja nemám na Facebooku profil, ani na inej sieti. Mám na to svoj názor a aj keď viem, že je to „online“ a mohlo by to zvýšiť predaj výrobkov a služieb, zostávam radšej pri mojich dvoch webových stránkach. Verím tiež, že veľkým magnetom pre zákazníka je aj predajca sám. Martin, prajem Ti aby sa Ti stále darilo motivovať ľudí, prinášať im nové inšpirácie a zotrvaj pri tom, čo robíš.

Peter G.

 

Už dlhšiu dobu sledujem a odoberám Vaše videá,  sú pre mňa veľmi prospešné. Máte môj veľký obdiv a minulý týždeň ste mi nepriamo pomohol. Sedem rokov sa pohybujem na realitnom trhu, je to dosť podobné ako u finančných maklérov, takže pre mňa ste neskutočným prínosom. Aj keď už nejaký ten piatok pôsobím na trhu, určite sa rada vzdelávam, motivujem a tým pádom aj posúvam vpred. Ďakujem

Viktória V.

 

Martin včera som začala používať to krížové pozývanie a za jeden deň mi pribudlo 50 fanúšikov, super, ďakujem 🙂

Slavomíra

 

Martin a včera, po zhliadnutí tvojich dvoch videí som si uvedomila jednu vec a zamerala sa na to v príspevku na mojej fanpage a mám doteraz na ňom angažovanosť 9%!!! (Zvyčajne je to cca 5%) A pribudlo mi 25 likov!!!
Takže veľké ĎAKUJEM 🙂

Martina

 

Pozdravujem pán Mažár, je mi cťou. Mám rada vaše blogy, ktoré uverejňujete. Veľmi mi to pomáha v mojej práci, keď teraz postupujem na agentúrnu riaditeľku. Zo srdca vám ďakujem. Pomohlo mi to v ťažkých chvíľach.

Anna S.

 

Dobrý deň prajem pán Mažár, myslím, že by Vás mohlo zaujímať, že Vaše rady sú vhodné aj pre remeselníka (vyrábam a montujem najmä vstavané skrine). Ľudia sa totiž vždy správajú veľmi podobne. Prečítal som si asi pred dvomi mesiacmi Váš e-book a hoci až po druhom prečítaní, ale pochopil som ho. Zmenil som trochu prístup, upravil webovú a facebook-ovú stránku a od vtedy ide všetko akosi ľahšie. Kontaktuje ma toľko ľudí, že keby každý človek odo mňa objednal vstavanú skriňu, tak to nemám šancu stíhať. Štúdiu predaja a samotnému predaju ako takému sa venujem už dlhšie (cca. 4 roky) a prečítal som o ňom veľké množstvo, ale až Váš e-book mi dal “zlaté vajce”. Ešte raz veľké ĎAKUJEM a prajem len to naj v súkromnom aj pracovnom živote.

Peter 

 

Ahoj Martin, pred viac ako rokom sme si spolu písali. Mal som vtedy problém s volaním a chodením do firiem, samozrejme zlý pocit. Chcem sa poďakovať. Poslúchol som tvoju radu a snažil som sa zaviesť pravidelnosť, ako si mi radil. Malo to úspech.

Marián

 

Techniky z videa 2 som už overila, FAKT FUNGUJÚ, za pár dní mi počet fanúšikov poskočil o 230 ľudí  :), ďakujem, ďakujem.

Danica

 

Ďakujem pekne, tvoje rady mi pomáhajú pri telefonovaní, veľmi rada ich využívam

Anna

 

Martin mě oslovil, abych přijela do Bratislavy a pomohla jeho klientům s Instagramem. Nabídl mi férové podmínky a dodržel všechny body naší dohody. Z podnikatelského hlediska takový přístup oceňuij a žilo by se mi lépe, kdyby v oboru takhle fungovali i jiné podnikatelské subjekty. Martin je profesionál a o své klienty se umí postarat do posledního detailu. Byla to pro mě velice příjemná zkušenost a pokud mě Martin někdy osloví s další spoluprací, jdu do ní bez zaváhání.

Katka Pavlíčková, BUSINESSGRAM

 


Komentáre

  • lado: toto je ono…
  • lado: huraaa vsetci zbohatnemee…
  • Marian Hatiar: Dobry clanok. Myslim, ze mam co dohanat. Moj najvacsi probl…
error: Content is protected !!